Самбірська

районна державна адміністрація

«Питання легалізації заробітної плати, зайнятості населення, додержання законодавства про оплату праці та забезпечення соціальних гарантій працюючих на сьогодні є одним із вагоміших напрямків роботи на місцевому рівні», – наголосив перший заступник голови Самбірської райдержадміністрації Роман Біндас.

Саме про проведену превентивно-роз’яснювальну роботу щодо дотримання вимог чинного законодавства по виплаті заробітної плати, своєчасної та повної сплати податків і зборів, легального використання найманої робочої сили, дотримання мінімальних гарантій в оплаті праці йшлося на сьогоднішній нараді з керівниками фінансово-економічних структурних підрозділів адміністрації та територіальних органів виконавчої влади. 

За даними податкової інспекції в районі налічується 134 суб’єкти підприємницької діяльності, які зареєстровані платниками акцизного податку. «Впродовж першого кварталу до місцевого бюджету надійшло 2,4 млн. грн. цього податку», - зазначив начальник Самбірської об’єднаної Державної податкової інспекції ГУ Державної фіскальної служби у Львівській області І. В. Малецький. Спостерігається динаміка росту кількості суб’єктів господарської діяльності, які забезпечують виплату заробітної плати у розмірах більше мінімальної та вчасно сплачують платежі до бюджету в повному обсязі.

Підводячи підсумки, Роман Біндас наголосив  на необхідності подальшого проведення серед роботодавців та населення району роз’яснювальної роботи щодо забезпечення реалізації рішень уряду, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині виплати мінімальної заробітної плати. 

Чергове засідання робочої групи вирішено провести 25 квітня 2017 року.

.

 

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 60 гостей та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua