Самбірська

районна державна адміністрація

Наступного року фінансування ремонтних робіт українських автошляхів здійснюватимуть за новою системою. Про це розповів Міністр інфраструктури України Володимир Омелян під час брифінгу у межах робочої поїздки на Львівщину у вівторок, 10 квітня.

"Наступного року в Україні запрацює Дорожній фонд. Це означає, що у 2018 році половину коштів у вигляді акцизного збору скерують на відновлення українських доріг. У 2019 році ця цифра має становити 75%, а у 2020 році — 100%", - розповів Володимир Омелян.

За його словами, паралельно відбудеться децентралізація Укравтодору. Зокрема, 120 тис км українських доріг передадуть на обласний рівень з фінансуванням із Дорожнього фонду.

"Додаткові кошти на ремонт доріг вдається залучати і завдяки митному експерименту. Цьогоріч сподіваємось на відновлення українських автошляхів акумулювати близько 1 млрд грн державних коштів", - зазначив посадовець.

"Маємо підтримку і з боку польського уряду у вигляді коштів від кредиту для уряду України. Відтак 100 млн євро скерують на відновлення українських доріг та розбудову контрольно-пропускних пунктів", - резюмував Міністр інфраструктури України.

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 92 гостя та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua