Самбірська

районна державна адміністрація

На нараді з керівниками структурних підрозділів  та територіальних органів виконавчої влади підсумували проведену роботу за минулий тиждень, а також обговорили плани на наступний.

Голова Самбірської районної державної адміністрації Микола Фрей наголосив на важливості забезпечення безпеки під час святкування Великодня, відповідно до цього на днях відбудеться зустріч голови райдержадміністрації з керівниками правоохоронних органів. «Спільними зусиллями ми зможемо забезпечити належну охорону громадського порядку та безпеку громадян під час проведення Великодніх свят на території Самбірського району», - зазначив очільник району. 

Щодо урядової  програми  «Доступні ліки» доповіла головний лікар КЗ Самбірського районного центру первинної медико-санітарної допомоги Телецька Світлана Михайлівна. Для отримання ліків від серцево-судинних захворювань, діабету II типу та бронхіальної астми хворим слід звернутися до свого сімейного лікаря або дільничного терапевта, отримати правильно виписаний рецепт та завітати до аптеки з позначкою «Доступні  ціни». Громадяни зони обслуговування КЗ Самбірський районний Центр ПМСД можуть отримати ліки безкоштовно або з частковою доплатою за рецептом в аптеках «Медфарм» та «Ромашка». Пацієнт може  вибрати - отримати найдешевший лікарський засіб безкоштовно, або  обрати іншу торгову марку доплативши певну суму. 

Зі слів начальника управління соціального захисту населення Ольги Василівної Добрянської стало відомо, що відділом соціальних допомог і компенсацій прийнято 277 заяв із пакетом документів для призначення різного роду допомог та субсидій. Сформовано заявки на виплату всіх видів державних соціальних допомог за квітень 2017 року на загальну суму 10722,84 тис. грн. Державними соціальними інспекторами перевірено доходи та майновий стан, обстежено умови проживання заявників для визначення складу сім’ї, ступеня нужденності та можливостей знаходження додаткових джерел для існування сім’ї шляхом опитування осіб, які входять до складу сім’ї, зроблено відповідні висновки та складено акти. Проводиться робота щодо верифікації достовірності інформації про надання громадянам щомісячної адресної безготівкової субсидії для відшкодування витрат на оплату комунальних послуг.

 

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 170 гостей та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua