Самбірська

районна державна адміністрація

21  лютого  Самбірською центральною районною бібліотекою  було  проведено  вечір-реквієм  «Я йду на клич  задимлених  вогнів»,  який  було приурочено до 75-ї  річниці  від  дня  розстрілу  в  Бабиному Яру поетеси  Олени  Теліги.  

В  заході  взяли  участь:  жіночий  вокальний  ансамбль  «Надія» ЦРБ,  сімейний  колектив  Іваників,  солісти,  читці. Ведучі -  Надія  Фетісова,  Йосип  Кронжко,  Олена  Чобаль. Прозвучали  пісні  на  вірші  Олени  Теліги,  читалася  її  поезія.

На  заході  була  присутня  заступник  голови  Самбірської  РДА  Леся  Ігорівна  Ленартович,  яка  щиро  подякувала  учасникам  вечора  і  дала  коротку  характеристику  творчості  Олени  Теліги.

 

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 132 гостя та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua