Самбірська

районна державна адміністрація

Коротко про актуальні питання під час сеансу телефонного зв'язку «гаряча  лінія»

На запитання платників податків та громадян відповідала заступник начальника Самбірської ДПІ Ірина Мигаль.

Платники мали змогу отримати відповіді на запитання щодо основних положень Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг», Закону України від 30 червня 2023 року № 3219-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо особливостей оподаткування у період дії воєнного стану», а також щодо інших вимог податкового законодавства, зокрема щодо порядку нарахування та сплати мінімального податкового зобов’язання, легалізації найманої праці та заробітної плати, можливості отримання податкової знижки, порядку погашення податкового боргу, використання електронних сервісів ДПС України та ін.

Найчастіше громадяни цікавилися порядком реєстрації РРО/ПРРО та розмірами штрафів за їхнє невикористання, а також можливостями електронних сервісів ДПС України.

Платників повідомили про можливість завантажити мобільний застосунок «Моя податкова» від ДПС на телефони як на платформі Android, так і iOS.

«Моя податкова» – простий і зручний інструмент для отримання електронних сервісів податкової служби для громадян, а також сплати податків з використанням платіжних систем. Мобільний застосунок доповнюватиметься новими можливостями відповідно до потреб платників податків.

 

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 47 гостей та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua