Самбірська

районна державна адміністрація

Декларування 2022: Граничні терміни подання декларації про майновий стан і  доходи за звітний (податковий) 2021 рік | Перещепинська міська  територіальна громадаПрацівники Самбірської ДПІ проводять роз’яснювальну роботу серед громадян Самбірської територіальної громади та надають практичну допомогу під час  подання в паперовому та електронному вигляді податкових декларацій про майновий стан і доходи за 2022 рік.

Майже щоденно в період декларування проводяться практичні заняття з платниками щодо подання податкової декларації про майновий стан і доходи в електронному вигляді з використанням ЕЦП.

Проводиться розяснювальна робота з платниками податків, що  мають право на податкову знижку за наслідками звітного податкового року. Підстави для нарахування податкової знижки із зазначенням конкретних сум відображаються платником податків у річній податковій декларації. 

В місцях масових скупчень платників податків розповсюджені матеріали щодо термінів подання декларації про майновий стан і доходи за 2022 рік, який триває до 1 травня 2023 року. Стосовно отримання податкової знижки встановлений термін на протязі поточного року. Якщо платник податку до кінця податкового року наступного за звітним не скористався правом на нарахування податкової знижки за наслідками звітного податкового року, таке право на наступні податкові роки не переноситься, тобто для отримання знижки за 2022 рік, необхідно подати декларацію до 31 грудня 2023 року включно.

 

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 366 гостей та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua