Самбірська

районна державна адміністрація

САМБІРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РІШЕННЯ

Колегії Самбірської районної державної адміністрації

від “_25_” _квітня_ 2013 року № _6_

Про підсумки роботи територіально-господарського комплексу району за І квартал 2013 року

Заслухавши інформацію в. о. першого заступника голови районної державної адміністрації Івана Пікулицького “Про підсумки роботи територіально-господарського комплексу району за перший квартал 2013 року», Колегія районної державної адміністрації зазначає, що впродовж першого кварталу 2013 року в районі реалізовувались заходи щодо наповнення дохідної частини бюджету, легалізації робочих місць, вирішенню невідкладних завдань соціальної сфери.

Основою економічної діяльності району є агропромислова галузь.В сільськогосподарських підприємствах району відмічається ріст поголів’я ВРХ на 1,3 %, свиней – на 5,7 %, птиці – на 7,4 %. Виробництво мяса зросло у 5,6 раз, молока - на 2,3 %.

Аграрії району проводять весняно-польові роботи.

Надходження до Зведеного бюджету зросли на 27 %, до Державного – на 50,4 %, до бюджету району – 32,1 %.

Відсутня заборгованість із виплати заробітної плати.

Проте слід зазначити, що на фоні позитивних змін залишається низка проблемних показників та невирішених питань, які впливають на економіку району, зокрема:

- в промисловості – зменшено виробництво реалізованої продукції на 65,7 %;

- в житлово-комунальному господарстві – зросла заборгованість за надані житлово-комунальні послуги;

- в податково-фінансовій сфері – не виконано плану дохідної частини бюджету району, із 38 органів місцевого самоврядування 20 не виконали плану по доходах.

Враховуючи зазначене, та з метою сприяння подальшому соціально-економічному розвитку району, усунення недоліків та прискорення вирішення проблем, які стримують ефективність виробництва, а також забезпечення виконання показників Програми соціально-економічного розвитку району на 2013 рік Колегія районної державної адміністрації.

В И Р І Ш И Л А:

1. Інформацію в. о. першого заступника голови районної державної адміністрації Івана Пікулицького «Про підсумки роботи територіально-господарського комплексу району за перший квартал 2013 року» взяти до відома.

2. Управлінню економічного розвитку і торгівлі районної державної адміністрації (І. Несторак):

2.1. Проводити систематичний аналіз за виконанням основних економічних показників, вчасно виявляти недоліки в забезпеченні виконання показників та вживати конкретних заходів щодо їх ліквідації.

2.2. Спільно зі структурними підрозділами районної державної адміністрації, територіальними органами міністерств та інших центральних органів виконавчої влади в районі забезпечити виконання завдань, визначених Програмою соціально-економічного та культурного розвитку Самбірського району на 2013 рік, затвердженої рішенням сесії районної ради від 20 березня 2013 року № 287.

2.3. Забезпечувати постійний контроль за ціновою ситуацією на споживчому ринку району, проводити моніторинг та аналіз роздрібних цін на соціально-значимі продукти харчування в підприємствах торгівлі всіх форм власності.

3. Управлінню агропромислового розвитку районної державної адміністрації (Д. Глухий):

3.1. Вжити заходів щодо зростання обсягів виробництва валової продукції сільського господарства.

3.2. Максимально мобілізувати всі наявні ресурси для забезпечення сільськогосподарських товаровиробників у необхідних обсягах пально-мастильними матеріалами, мінеральними добривами, хімічними засобами захисту рослин, запасними частинами та насінням для своєчасного і якісного проведення посівної кампанії.

3.3. Вжити заходів щодо оптимізації структури посівних площ під урожай 2013 року. Забезпечити дотримання сівозмін, що передбачають використання передових технологій та сприяють покращенню структури ґрунтів і підвищенню врожайності сільськогосподарських культур.

3.4. Активізувати роботу щодо нарощування чисельності поголів’я тварин в усіх категоріях господарств.

3.5. Проводити роботу щодо підвищення рівня середньомісячної заробітної плати одного працюючого в аграрному секторі району та недопущенню заборгованості з її виплати.

3.6. Встановити контроль за ефективним використанням коштів місцевого та державного бюджетів, виділених під програми розвитку сільськогосподарського виробництва.

4. Управлінню праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації (О. Затварська).

4.1. Посилити контроль за додержанням законодавства про оплату праці в частині дотримання підприємствами, установами і організаціями усіх форм власності державних мінімальних гарантій в оплаті праці.

4.2. Продовжити роботу робочої групи з легалізації зайнятості та заробітної плати з метою забезпечення своєчасності та повноти сплати внесків до Пенсійного фонду, дотримання трудових прав працівників. Посилити контроль щодо виявлення найманих працівників, праця яких використовується роботодавцями без належного оформлення.

5. Управлінню праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації разом з міськрайонним центром зайнятості (І. Тимців) здійснювати щомісячний моніторинг створення нових робочих місць з метою безумовного виконання завдань Програми зайнятості, відслідковувати процеси вивільнення працівників, активізувати роботу щодо легалізації робочих місць.

6. Державній податковій інспекції у Самбірському районі (Р. Лазірко):

6.1. Активізувати роботу з пошуку та залучення додаткових незадіяних резервів наповнення бюджетів, виведення підприємств з «тіньового» сектора економіки.

6.2. Вжити заходів щодо скорочення заборгованості з платежів до бюджетів усіх рівнів.

7. Фінансовому управлінню районної державної адміністрації (В. Демків):

7.1. Вжити заходів щодо забезпечення виконання планових показників по доходах місцевих бюджетів, затверджених органами місцевого самоврядування району на 2013 рік.

7.2. Забезпечити виконання доведених Міністерством фінансів України показників з мобілізації податків, зборів і платежів до місцевих бюджетів на 2013 рік.

8. Рекомендувати виконкомам міських, селищної та сільських рад помісячно проводити ретельний аналіз надходжень до бюджету в розрізі податків та їх платників.

9. Керівникам бюджетних установ і організацій району, міським, селищному та сільським головам посилити контроль за дотриманням бюджетної дисципліни, раціональним та ефективним використанням коштів у бюджетних установах.

10. Управлінню Пенсійного фонду України в м. Самборі та Самбірському районі (О. Харо) розробити дієві заходи щодо погашення у 2013 році заборгованості з платежів до Пенсійного фонду України, у тому числі економічно активних платників.

11. Сільським, селищному, міським головам провести роботи щодо освоєння коштів субвенції державного бюджету до місцевого бюджету та субвенції державного бюджету до обласного бюджету на проведення ремонту доріг комунальної власності на території району.

12. Сектору інфраструктури районної державної адміністрації (Б. Сенейко) взяти на контроль стан використання коштів субвенції державного бюджету, виділених на проведення ремонту доріг комунальної власності.

13. Новокалинівському ВУЖКГ (В. Каркач), Ралівському УЖКГ/1 (Р. Качмар), Рудківському ВУЖКГ (Я. Колцьо) проводити роз’яснювальну роботу серед населення щодо своєчасної сплати боргів за отримані житлово-комунальні послуги.

14. Управлінню економічного розвитку і торгівлі районної державної адміністрації (І. Несторак) підготувати проект розпорядження голови районної державної адміністрації на виконання цього рішення.

15. Контроль за виконанням рішення Колегії покласти на заступників голови районної державної адміністрації відповідно до розподілу функціональних обов’язків.

 

Голова колегії                                                                                                       Іван Білак

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 276 гостей та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua