Самбірська

районна державна адміністрація

САМБІРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РІШЕННЯ

Колегії Самбірської районної державної адміністрації

від “_28_” _березня_ 2013 року № _5_

Про санітарний стан та благоустрій населених пунктів району

Заслухавши та обговоривши інформації в. о. першого заступника голови районної державної адміністрації Івана Пікулицького та начальника Самбірського районного управління головного управління «Держсанепідемстанції» у Львівській області Ярослава Катинського «Про санітарний стан та благоустрій населених пунктів району», Колегія Самбірської районної державної адміністрації

В И Р І Ш И Л А :

1.   Інформації в. о. першого заступника голови районної державної адміністрації Івана Пікулицького та головного державного санітарного лікаря Самбірського району Ярослава Катинського про санітарний стан та благоустрій населених пунктів району взяти до відома.

2.   Організаційному комітету з підготовки і проведення місячника озеленення, прибирання та благоустрою і Дня довкілля (І. Пікулицький) сприяти органам місцевого самоврядування в організації робіт щодо проведення місячника благоустрою та приведення до належного санітарного стану населених пунктів закріплених місцевих рад.

3.   Сільським, селищному, міським головам, керівникам бюджетних установ та організацій району, промислових, сільськогосподарських та житлово-комунальних підприємств, Самбірській райспоживспілці (В. Малецький), державному підприємству «Самбірське лісове господарство» (І. Ярема), філії «Самбірський райавтодор» ДП «Львівоблавтодор» (Є. Охович), управлінню водного господарства (М. Герман):

3.1. Забезпечити виконання заходів щодо підготовки та проведення місячника озеленення, прибирання та благоустрою і Дня довкілля у Самбірському районі, затверджених розпорядженням голови Самбірської районної державної адміністрації від 12 березня 2013 року № 69.

3.2. В рамках місячника озеленення, прибирання та благоустрою і Дня довкілля забезпечити залучення до участі у зазначених заходах волонтерів, громадськості, учнівської та студентської молоді, з відзначенням найбільш активних учасників Весняної толоки з їх числа.

3.3. Щочетверга до 16:00 год., починаючи з 1 квітня 2013 року до 1 травня 2013 року, подавати у сектор житлово-комунального господарства та будівництва районної державної адміністрації інформацію з виконання заходів з проведення місячника благоустрою за визначеною формою.

3.4. Провести 20 квітня 2013 року День довкілля. Інформацію про результати проведення Дня довкілля подати у сектор житлово-комунального господарства та будівництва районної державної адміністрації 1 травня 2013 року.

4.   Сільським, селищному, міським головам:

4.1. Проводити профілактичну та практичну роботу серед населення щодо підтримання та наведення порядку та чистоти в населених пунктах.

4.2. Впорядкувати існуючі сміттєзвалища відповідно до санітарних правил влаштування і утримання полігонів твердих побутових відходів № 2811-83.

4.3. Забезпечити видалення аварійних та сухостійних дерев у населених пунктах згідно Закону України «Про видалення зелених насаджень в населених пунктах».

4.4. Розробити і затвердити до 1 квітня 2013 року:

- програму благоустрою населеного пункту;

- план заходів з благоустрою населеного пункту;

- програму розвитку та збереження зелених зон населеного пункту;

- правила благоустрою населеного пункту.

4.5. Розробити та затвердити до кінця 2013 року схему санітарної очистки населеного пункту.

4.6. Провести до 10 квітня 2013 року інвентаризацію об’єктів благоустрою.

4.7. Направляти інформацію про виконання пунктів 4.4, 4.5, 4.6 в сектор житлово-комунального господарства та будівництва районної державної адміністрації каб. № 19.

4.8. Організувати здійснення заходів із благоустрою та озеленення населених пунктів, зокрема створення в установленому порядку у кожному населеному пункті нових зелених зон, парків, скверів, висадження саджанців дерев і чагарників.

5.   Філії «Самбірський райавтодор» ДП «Львівоблавтодор» (Є. Охович):

5.1. До 5 квітня 2013 року розробити та представити для погодження в райдержадміністрацію план-графік проведення ремонту доріг та дорожніх павільйонів.

5.2. Виготовити та встановити відсутні дорожні знаки та таблички з назвами населених пунктів на території району.

6.   Сектору житлово-комунального господарства та будівництва районної державної адміністрації (Б. Конкевич) забезпечити вчасне подання інформації щодо виконання заходів з проведення місячника благоустрою в районі в обласний оргкомітет та Державне управління охорони навколишнього середовища в Львівській області.

7.   Контроль за виконанням рішення покласти на в. о. першого заступника голови районної державної адміністрації Івана Пікулицького.

 

 

Голова Колегії

 

Іван Білак

 

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 225 гостей та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua