Самбірська

районна державна адміністрація

САМБІРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РІШЕННЯ

Колегії Самбірської районної державної адміністрації

від “_26_” _грудня_ 2012 року № _45_

 

Про стан надходження та розгляду звернень громадян, що поступили до органів вищого рівня за 2012 рік

Заслухавши інформацію керівника апарату районної державної адміністрації Галини Кухар про стан надходження та розгляду звернень громадян, що поступили до органів вищого рівня за 2012 рік, Колегія Самбірської районної державної адміністрації

В И Р І Ш И Л А :

1. Інформацію керівника апарату районної державної адміністрації Галини Кухар взяти до відома.

2. Відділу контролю апарату районної державної адміністрації (Л. Васюта):

2.1. Щоквартально проводити аналіз та узагальнення звернень громадян, які поступили у вищі органи державної влади для виявлення причин, що їх породжують, а також найбільш гострих суспільно значущих проблем, які потребують негайного вирішення.

2.2. Вжити заходів щодо посилення контролю за своєчасним розглядом звернень громадян, які надходять у вищі органи державної влади у структурних підрозділах районної державної адміністрації.

3. Керівникам структурних підрозділів районної державної адміністрації проводити роз’яснювальну роботу серед населення для зменшення надходження звернень громадян у вищі органи державної влади.

4. Відділу контролю районної державної адміністрації у двотижневий термін підготувати проект доручення голови райдержадміністрації на виконання даного рішення із врахуванням пропозицій та зауважень, висловлених під час обговорення.

5. Контроль за виконанням рішення покласти на керівника апарату районної державної адміністрації Галину Кухар.

Іван Білак

 

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 143 гостя та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua