Самбірська

районна державна адміністрація

САМБІРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РІШЕННЯ

Колегії Самбірської районної державної адміністрації

від “_26_” _грудень_ 2012 року № _43_

 

Про стан виконавської дисципліни в структурних підрозділах районної державної адміністрації

Заслухавши інформацію заступника голови районної державної адміністрації Ігоря Бобровського про стан виконавської дисципліни в структурних підрозділах районної державної адміністрації у 2012 році, Колегія

вирішила:

1. Інформацію заступника голови районної державної адміністрації Ігоря Бобровського взяти до відома.

2. Визнати роботу з актами Президента України, Кабінету Міністрів України, розпорядженнями та дорученнями голів обласної та районної державних адміністрацій, рішеннями Колегії, що перебували на контролі у 2012 році такою, що потребує покращення всіма структурними підрозділами районної державної адміністрації.

3. Відділу контролю районної державної адміністрації (Л. Васюта), вжити заходів щодо посилення контролю за виконанням документів у структурних підрозділах районної державної адміністрації.

4. Попередити керівників структурних підрозділів районної державної адміністрації про персональну відповідальність за роботу з документами, що перебувають на контролі. Винних у несвоєчасному поданні інформації притягати до відповідальності.

5. Надавати керівництву райдержадміністрації інформацію про стан виконання нормативних документів центральних органів виконавчої влади та розпоряджень і доручень голови облдержадміністрації.

6. Відділу контролю районної державної адміністрації (Л. Васюта) у двотижневий термін підготувати доручення голови районної державної адміністрації на виконання даного рішення.

7. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника голови районної державної адміністрації Ігоря Бобровського.

Голова Колегії Іван Білак

 

/strong

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 109 гостей та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua