Самбірська

районна державна адміністрація

 

САМБІРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РІШЕННЯ

Колегії Самбірської районної державної адміністрації

від “_26_” _грудня_ 2012 року № _41_

 

Про проект Програми соціально-економічного та культурного розвитку Самбірського району на 2013 рік

З метою визначення основних напрямів економічного і соціального розвитку району, збереження позитивних тенденцій розвитку району, подолання окремих негативних процесів, забезпечення фінансової стабілізації в усіх галузях економіки, а також вироблення нових підходів у вирішенні питань, спрямованих на втілення положень економічної політики держави, та заслухавши інформацію начальника управління економіки районної державної адміністрації Ігоря Несторака “Про проект Програми соціально-економічного та культурного розвитку Самбірського району на 2013 рік” Колегія районної державної адміністрації

В И Р І Ш И Л А:

1. Інформацію начальника управління економіки районної державної адміністрації Ігоря Несторака “Про проект Програми соціально-економічного та культурного розвитку Самбірського району на 2013 рік” взяти до відома.

2. Управлінню економіки районної державної адміністрації (І. Несторак) за підсумками 2012 року провести уточнення проекту Програми соціально-економічного та культурного розвитку Самбірського району та подати її на затвердження сесії районної ради.

3. Управлінню статистики у Самбірському районі (І. Ільчишин) забезпечити подання статистичного матеріалу для уточнення Програми соціально-економічного розвитку та культурного розвитку району.

4. Контроль за виконанням рішення Колегії покласти на заступників голови районної державної адміністрації згідно розподілу функціональних обов’язків.

Голова Колегії Іван Білак

 

font-size: 11.0pt; font-family: Arial; mso-ansi-language: UK;

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 164 гостя та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua