Самбірська

районна державна адміністрація

САМБІРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РІШЕННЯ

Колегії Самбірської районної державної адміністрації

від “_27_” _вересня_ 2012 року № _31_

 

 

 

Про виконання положень Указу Президента України від 7 лютого 2008 року № 109/2008 виконкомами Бабинської та Воютицької сільських рад

Заслухавши інформацію керівника апарату районної державної адміністрації Галини Кухар «Про виконання положень Указу Президента України від 7 лютого 2008 року № 109/2008 “Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування” виконкомами Бабинської та Воютицької сільських рад», Колегія Самбірської районної державної адміністрації

В И Р І Ш И Л А:

1. Інформацію керівника апарату районної державної адміністрації Галини Кухар взяти до відома.

2. Відділу контролю районної державної адміністрації (Л. Васюта):

2.1. Надавати практичну допомогу та здійснювати контроль за розглядом звернень громадян.

2.2. Висвітлення основних вимог Указу Президента України від 7 лютого 2008 року № 109/2008 “Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування” та про результати розгляду звернень громадян доводити до відома населення через засоби масової інформації.

3. Виконкомам Бабинської та Воютицької сільських рад:

3.1. Щоквартально проводити аналіз та узагальнення звернень громадян для виявлення причин, що їх породжують.

3.2. Дотримуватись затверджених графіків особистого прийому громадян і проводити регулярний (не рідше одного разу в місяць) особистий прийом громадян. Звернути особливу увагу при розгляді звернень ветеранів війни та праці, інвалідів, непрацездатних осіб та осіб, які постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС, багатодітних сімей, одиноких матерів та інших осіб, які потребують соціального захисту.

3.3. Впродовж ІV кварталу 2012 року на засіданні виконкому заслухати інформацію про виконання указу Президента України від 7 лютого 2008 року № 109/2008 “Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування”.

4. Відділу контролю районної державної адміністрації в двотижневий термін підготувати проект доручення голови райдержадміністрації на виконання даного рішення із врахуванням пропозицій та зауважень, висловлених під час обговорення.

5. Контроль за виконанням рішення покласти на керівника апарату районної державної адміністрації Галину Кухар.

В. о. першого заступника голови

районної державної адміністрації Іван Пікулицький

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 59 гостей та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua