Самбірська

районна державна адміністрація

САМБІРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РІШЕННЯ

Колегії Самбірської районної державної адміністрації

від “_27_” _вересня_ 2012 року № _30_

 

 

 

Про підсумки проведення оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2012 року

Заслухавши інформацію заступника голови районної державної адміністрації Ігоря Бобровського про підсумки проведення оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2012 року щодо проведення відповідної роботи в районі з виконання заходів з організації відпочинку дітей району влітку 2012 року, затверджених розпорядженням голови районної державної адміністрації від 10 травня 2012 року № 249 «Про заходи щодо організації і проведення оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2012 року», Колегія Самбірської районної державної адміністрації

В И Р І Ш И Л А :

1. Інформацію заступника голови районної державної адміністрації Ігоря Бобровського про підсумки проведення оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2012 року взяти до відома.

2. Роботу відділу освіти та відділу у справах сім’ї, молоді та спорту районної державної адміністрації щодо проведення літнього оздоровлення дітей у 2012 році визнати задовільною.

3. Відділу освіти районної державної адміністрації (Л. Охріменко):

3.1. Впродовж І кварталу 2013 року провести моніторинг по визначенні кількості дітей соціально-незахищених категорій.

3.2. Передбачити кошти на відпочинок та оздоровлення не менше 55 % учнів шкіл району, з них 100 % оздоровленням охопити дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування, дітей з малозабезпечених сімей, 70 % дітей з багатодітних сімей, 20 % дітей інших соціально-незахищених категорій та 10 % обдарованих та талановитих дітей.

3.3. Забезпечити директорами загальноосвітніх навчальних закладів подання до 1 березня 2013 року у відділ освіти списки дітей соціально-незахищених категорій, які виявляють бажання оздоровлюватися за рахунок коштів районного бюджету влітку 2013 року.

4. Відділу у справах сім’ї, молоді та спорту районної державної адміністрації (В. Лесько), відділу освіти районної державної адміністрації (Л. Охріменко), директору районного будинку «Рідний дім» (М. Янушевич), з лютого розпочати підготовку до літнього оздоровлення 2013 року.

5. Відділу у справах сім’ї, молоді та спорту районної державної адміністрації в 10-денний термін підготувати проект доручення голови райдержадміністрації на виконання даного рішення із врахуванням пропозицій та зауважень, висловлених під час обговорення.

6. Контроль за виконанням рішення Колегії покласти на заступника голови районної державної адміністрації Ігоря Бобровського.

В. о. першого заступника голови районної державної адміністрації
 
Іван Пікулицький

align= align=

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 122 гостя та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua