Самбірська

районна державна адміністрація

САМБІРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РІШЕННЯ

Колегії Самбірської районної державної адміністрації

від “_27_” _вересня_ 2012 року № _29_

 

 

 

Про стан проведення профілактичної роботи серед неповнолітніх

Заслухавши та обговоривши інформацію начальника служби у справах дітей Самбірської районної державної адміністрації Любові Волошин про проведення профілактичної роботи серед неповнолітніх з метою недопущення росту дитячої злочинності, Колегія районної державної адміністрації зазначає, що виконання заходів проводяться відповідно до Сімейного кодексу України, законів України «Про основи соціального захисту бездомних громадян і безпритульних дітей», «Про місцеві державні адміністрації», Указу Президента України від 12 липня 2005 року № 1086 „Про першочергові заходи щодо захисту прав дітей”, наказу Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту від 29 липня 2009 року № 2669 «Про Порядок ведення службами у справах дітей обліку дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах».

З метою поліпшення роботи, спрямованої щодо профілактики правопорушень та попередження злочинів серед дітей, запобігання їх бездоглядності та безпритульності, соціального захисту дітей, які виховуються та проживають в сім’ях, що опинилися в складних життєвих обставинах Колегія районної державної адміністрації

В И Р І Ш И Л А :

1. Інформацію начальника служби у справах дітей Самбірської районної державної адміністрації Любові Волошин про стан роботи щодо стану проведення профілактичної роботи серед неповнолітніх з метою недопущення росту дитячої злочинності взяти до відома.

2. Міським, селищному та сільським головам:

2.1. Взяти під особистий контроль питання щодо соціальної адаптації неповнолітніх, які скоїли злочини.

2.2. Виявляти дітей, які проживають у несприятливих умовах.

3. Службі у справах дітей районної державної адміністрації (Л. Волошин):

3.1. Забезпечити належне ведення Єдиного електронного банку даних дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах та постійно поновлювати банк даних дітей даної категорії.

3.2. Висвітлювати в засобах масової інформації питання на правовиховну тематику та щодо належного виховання батьками своїх дітей, відповідальності за їх життя та здоров’я.

3.3. Проводити з неповнолітніми індивідуально-роз’яснювальну та профілактичну роботу щодо недопущення вчинення ними правопорушень та злочинів.

4. Районному центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (Г. Міньків):

4.1. Здійснювати соціальний супровід неповнолітніх, які скоїли правопорушення та злочини.

4.2. Розповсюджувати серед неповнолітніх просвітницько-інформаційні матеріали про попередження вчинення правопопорушень, злочинів, насильства, шкідливості вживання алкогольних та тютюнових виробів.

5. Відділу освіти районної державної адміністрації (Л. Охріменко), відділу у справах сім’ї, молоді та спорту районної державної адміністрації (В. Лесько):

5.1. Забезпечити організацію змістовного дозвілля дітей у позаурочний час та під час шкільних канікул в позашкільних навчальних закладах та в клубах за місцем проживання, залучаючи до участі в них дітей, які вчинили правопорушення та стоять на внутрішкільному обліку та обліку у відділенні кримінальної міліції у справах дітей Самбірського міського відділу головного управління Міністерства внутрішніх справ України у Львівській області.

5.2. Сприяти залученню до оздоровлення дітей, які схильні до правопорушень.

6. Службі у справах дітей, відділу освіти, Самбірському МВ ГУ МВС України у Львівській області (В. Кулику):

6.1. Забезпечити постійний контроль за неухильним додержанням законодавства, спрямованого на профілактику правопорушень та бездоглядності серед учнів, які виховуються в кризових сім’ях.

6.2. Виявляти сімї, які опинилися в складних життєвих обставинах.

6. Службі у справах дітей районної державної адміністрації до 5 жовтня 2012 року підготувати доручення голови районної державної адміністрації на виконання даного рішення Колегії, врахувавши пропозиції і зауваження, висловлені під час обговорення.

7. Контроль за виконанням рішення Колегії покласти на заступника голови районної державної адміністрації Ігоря Бобровського.

В. о. першого заступника голови

районної державної адміністрації Іван Пікулицький

MsoNormal1.

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 365 гостей та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua