Самбірська

районна державна адміністрація

САМБІРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РІШЕННЯ

Колегії Самбірської районної державної адміністрації

від “_27_” _вересня_ 2012 року № _28_

 

 

 

Про хід підготовки житлово-комунального господарства та бюджетних установ району до роботи в осінньо-зимовий період 2012/13 року

На виконання рішення Колегії районної державної адміністрації від 29 травня 2012 року № 10 та доручення першого заступника голови Львівської обласної державної адміністрації від 20 квітня 2012 року № 5 «Про підготовку до опалювального сезону 2012/13 року» головою районної державної адміністрації прийнято розпорядження від 14 червня 2012 року № 332 «Про підготовку до опалювального сезону 2012/13 року».

На підставі вище сказаних документів створено районну робочу групу з координації та вирішення проблемних питань з підготовки об’єктів життєзабезпечення до роботи в осінньо-зимовий період та входження в опалювальний сезон 2012/13 року, яка провела чималу роботу по контролю та вирішенню проблемних питань в ході підготовки об’єктів теплопостачання, водопостачання, водовідведення, житлового фонду та об’єктів соціально-культурного призначення до роботи в осінньо-зимовий період.

Заслухавши та обговоривши інформацію в. о. першого заступника голови районної державної адміністрації Івана Пікулицького про хід підготовки підприємств житлово-комунального господарства та бюджетних установ району до роботи в осінньо-зимовий період 2012/13 років, Колегія Самбірської районної державної адміністрації

В И Р І Ш И Л А:

1. Інформацію в. о. першого заступника голови районної державної адміністрації Івана Пікулицького про хід підготовки підприємств житлово-комунального господарства та бюджетних установ району до роботи в осінньо-зимовий період 2012/13 року взяти до відома.

2. Роботу підприємств житлово-комунального господарства району з підготовки до роботи в осінньо-зимовий період визнати задовільною.

3. Рудківському ВУЖКГ (І. Кольцьо), Ралівському УЖКГ/1 (Р. Качмар), Новокалинівському ВУЖКГ (М. Худзей):

3.1. Завершити комплексну підготовку житлового фонду до роботи в осінньо-зимовий період і представити акти та паспорти готовності об’єктів житлово-комунального господарства Державній житлово-комунальної інспекції у Львівській області до 10 жовтня 2012 року.

3.2. Постійно проводити роз’яснювальну роботу серед населення та інших категорій споживачів щодо забезпечення стовідсоткової оплати спожитих енергоносіїв та житлово-комунальних послуг, використовуючи для цього засоби масової інформації, індивідуальні зустрічі, судочинні органи та інше.

3.3. Активізувати роботу щодо встановлення договірних стосунків між надавачами та споживачами житлово-комунальних послуг.

4. Новокалинівському ВУЖКГ, Рудківському ВУЖКГ:

4.1. Вжити термінових заходів щодо одержання до початку опалювального сезону 2012/13 року необхідних обсягів лімітів газу.

4.2. До початку опалювального сезону привести у відповідність тарифи на послуги теплопостачання до економічно-обґрунтованих витрат на їх виробництво з обов’язковим дотриманням вимог чинного законодавства.

4.3. Отримати до 10 жовтня 2012 року ліцензії на виробництво теплової енергії.

5. Новокалинівському ВУЖКГ погасити до початку опалювального сезону заборгованість за газ, використаний в опалювальному сезоні 2011/12 році.

6. Відділу освіти районної державної адміністрації, центральній районній лікарні забезпечити до 15 жовтня 2012 року твердим паливом, згідно плану, заклади освіти та охорони здоров’я.

7. Головним розпорядникам коштів районного бюджету вжити заходи щодо забезпечення стовідсоткової проплати за спожиті енергоносії та надані житлово-комунальні послуги бюджетними установами.

8. Сільським, селищному, міським головам:

8.1. Завершити роботу з прийняття в комунальну власність доріг, мостів, інших безгосподарських об’єктів, що знаходяться на території відповідної ради.

8.2. До 1 жовтня 2012 року укласти угоди зі сторонніми організаціями на залучення техніки до снігоочищувальних робіт в населених пунктах.

9. Відділу регіонального розвитку містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства (І. Когут) у десятиденний термін підготувати проект розпорядження районної державної адміністрації на виконання цього рішення.

10. Контроль за виконанням рішення залишаю за собою.

В. о. першого заступника голови районної державної адміністрації 
 
Іван Пікулицький

span style= padding-right: 5.4pt; padding-left: 5.4pt; padding-bottom: 0cm; width: 5cm; padding-top: 0cm; background-color: transparent; border: #d4d0c8;

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 139 гостей та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua