Самбірська

районна державна адміністрація

САМБІРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РІШЕННЯ

КОЛЕГІЇ САМБІРСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

від “3” грудня 2021 року № 5

Про стан підготовки дорожніх служб

Самбірського району до роботи в

зимовий період 2021-2022 року

Заслухавши та обговоривши доповідь заступника начальника управління, начальника відділу економіки, житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури управління соціально-економічного розвитку районної державної адміністрації Н. Пупи, взявши до уваги інформацію начальника філії «Старосамбірського райавтодору» ДП «Львівоблавтодор» В. Гривника, начальника філії «Турківська ДЕД» ДП «Львівоблавтодор» М. Яворського, начальника філії «Пустомитівська ДЕД» ДП «Львівоблавтодор» І. Максиміва про стан підготовки дорожньої техніки до роботи в зимовий період 2021-2022 року, з метою забезпечення безперебійного руху транспорту на автошляхах району в зимовий період 2021-2022 року колегія районної державної адміністрації

В И Р І Ш И Л А:

  1. Інформацію заступника начальника управління, начальника відділу економіки, житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури управління соціально-економічного розвитку районної державної адміністрації Н. Пупи, начальника філії «Старосамбірського райавтодору» ДП «Львівоблавтодор» В. Гривника, начальника філії «Турківська ДЕД» ДП «Львівоблавтодор» М. Яворського, начальника філії «Пустомитівська ДЕД» ДП «Львівоблавтодор» І. Максиміва взяти до відома.
  2. Рекомендувати начальникам дорожніх підприємств району:

2.1. Забезпечити створення резерву паливно-мастильних матеріалів та запасів посипкового матеріалу згідно з потребою для належного утримування доріг загального користування.

2.2. Активізувати роботу дорожніх служб щодо вивозу протиожеледної суміші на особливо-небезпечні ділянки автодоріг району.

2.3. Укласти угоди з підприємствами та організаціями незалежно від їх форми власності на залучення спецтехніки, яку за потреби можливо залучити для розчистки автомобільних доріг загального користування від снігових заметів.

2.4. Звернутися з клопотанням до ДП «Львівський облавтодор» про виділення додаткових коштів дорожнім підприємствам району для створення резерву паливно-мастильних матеріалів для проведення снігоочисних робіт на території району.

  1. Рекомендувати органам місцевого самоврядування:

3.1. Укласти угоди з організаціями, підприємствами на залучення дорожньої техніки для ліквідації снігових заметів та ожеледиці на дорогах комунальної власності, забезпечити у повному обсязі наявність необхідної кількості піщано-сольової суміші для посипки тротуарів та комунальних вулиць у зимовий період.

3.2. Розглянути можливість закупівлі додаткової дорожньої техніки з метою якісного проведення снігоочисних робіт на підвідомчій території.

  1. Управлінню соціально-економічного розвитку районної державної адміністрації (Н. Пупі) в десятиденний термін підготувати розпорядження на виконання цього рішення.
  2. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника голови районної державної адміністрації Василя Вісьтака.

 

 

Голова колегії   Іван ІЛЬЧИШИН

 

 

 

 

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 228 гостей та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua