Самбірська

районна державна адміністрація

САМБІРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РІШЕННЯ

КОЛЕГІЇ САМБІРСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

від “3” грудня 2021 року № 4

Про проєкт районного бюджету

Самбірського району на 2022 рік

Заслухавши та обговоривши інформацію заступника начальника управління, начальника бюджетного відділу фінансового управління районної державної адміністрації Н. Гошман «Про проєкт районного бюджету Самбірського району на 2022 рік», колегія районної державної адміністрації відзначає, що прогнозний обсяг районного бюджету Самбірського району за доходами і видатками на 2022 рік становить 150,0 тис. грн. З них, надходження власних податків і зборів до загального фонду районного бюджету очікуються в сумі 150,0 тис. грн.

Враховуючи зазначене та з метою своєчасного затвердження районного бюджету Самбірського району на 2022 рік, колегія районної державної адміністрації

В И Р І Ш И Л А:

  1. Схвалити проєкт районного бюджету Самбірського району на 2022 рік.
  2. Фінансовому управлінню районної державної адміністрації (Н. Гошман) до 6грудня 2021 року подати проєкт рішення Самбірської районної ради «Про районний бюджет Самбірського району на 2022 рік» до районної ради та забезпечити його супровід і опрацювання у профільних комісіях районної ради.
  3. Контроль за виконанням рішення колегії покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації Віктора Турика.

  

Голова колегії   Іван ІЛЬЧИШИН

 

 

 

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 49 гостей та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua