Самбірська

районна державна адміністрація

САМБІРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РІШЕННЯ

КОЛЕГІЇ САМБІРСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

від “21” жовтня 2021 року № 3

Про стан ведення лісового

господарства, охорони лісу та

використання лісосировинних

ресурсів у Самбірському районі

Заслухавши інформаційну довідку заступника начальника управління, начальника відділу економіки, житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури управління соціально-економічного розвитку районної державної адміністрації Н. Пупи, взявши до уваги інформацію директора ДП «Самбірське лісове господарство» І. Яреми, директора ДП «Старосамбірське лісомисливське господарство» Ю. Мрочка, директора ДП «Турківське лісове господарство» В. Барабаша, директора ДП «Боринське лісове господарство» М. Ільницького, директора Турківського ДЛГП «Галсільліс» Б. Петренка, директора Старосамбірського ДЛГП «Галсільліс» П. Домініка про стан ведення лісового господарства, охорони лісів та використання лісосировинних ресурсів у Самбірському районі, колегія районної державної адміністрації

В И Р І Ш И Л А:

 1. Інформацію заступника начальника управління, начальника відділу економіки, житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури управління соціально-економічного розвитку районної державної адміністрації Н. Пупи, інформацію директора ДП «Самбірське лісове господарство» І. Яреми, директора ДП «Старосамбірське лісомисливське господарство» Ю. Мрочка, директора ДП «Турківське лісове господарство» В. Барабаша, директора ДП «Боринське лісове господарство» М. Ільницького, директора Турківського ДЛГП «Галсільліс» Б. Петренка, директора Старосамбірського ДЛГП «Галсільліс» П. Домініка взяти до відома.
 2. Рекомендувати директорам лісогосподарських підприємств району:

2.1. Посилити охорону лісів від лісопорушень та самовільних рубок, а також охорону молодих насаджень.

2.2. Посилити охорону території лісфонду, особливо в межах об’єктів природно-заповідного фонду, від проведення перегонів (джипінгу), трофі-рейдів, ралі, поїздок на важкопрохідній техніці.

2.3. Забезпечити обов’язкове клеймування деревини, що відпускається.

2.4. Проводити контрольні перевірки заготівлі деревини.

2.5. Інформувати сільські, селищні, міські ради про місце та об’єм проведення рубок на території району та розміщувати інформацію на офіційних сайтах підприємства.

2.6. Готувати і подавати цінові пропозиції вартості лісопродукції та паливних дров для забезпечення участі в системі електронних торгів PROZORRO, які оголошуються бюджетними установами району.

2.7. Проводити профілактичну роботу по боротьбі із сказом диких тварин (лисиць, зайців, єнотів та інші).

2.8. Проводити підгодівлю мисливської фауни в зимовий період.

 1. Начальнику Самбірського районного відділу поліції ГУ Національної Поліції у Львівській області С. Захарчику, начальнику Самбірського відділу податків і зборів з фізичних осіб та проведення камеральних перевірок управління податкового адміністрування фізичних осіб ГУ ДПС у Львівській області І. Малецькому, начальнику Самбірського відділу камеральних перевірок управління з питань виявлення та опрацювання податкових ризиків ГУ ДПС у Львівські області О. Касіян, начальнику Об’єднаного Самбірського районного управління ГУ ДСНС України у Львівській області О. Хім’яку у межах наданих повноважень посилити контроль за діяльністю деревообробних об’єктів (лісопильне та стругальне виробництво, виробництво столярних виробів) розташованих на території району.
 2. Органам місцевого самоврядування рекомендувати:
  • Розглянути питання щодо діяльності деревообробних об’єктів (лісопильне та стругальне виробництво, виробництво столярних виробів), що розташовані на підвідомчих територіях.
  • Посилити співпрацю з контролюючими органами щодо виявлення незареєстрованих підприємств / ФОП, що ведуть діяльність у сфері лісопильного та стругального виробництва, виробництва столярних виробів.
  • З метою недопущення встановлення обмежувальних та забороняючих перепон у діяльності державних лісогосподарських підприємств, під час прийняття рішень що стосуються їх роботи, неухильно дотримуватись норм чинного законодавства України.
 3. Управлінню соціально-економічного розвитку (Н. Пупа) в десятиденний термін підготувати розпорядження на виконання цього рішення.
 4. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника голови районної державної адміністрації Василя Вісьтака.

  

Голова колегії   Іван ІЛЬЧИШИН

 

 

 

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 144 гостя та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua