Самбірська

районна державна адміністрація

САМБІРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РІШЕННЯ

КОЛЕГІЇ САМБІРСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

від “21” жовтня 2021 року № 2

Про хід підготовки житлово-

комунального господарства та

бюджетних установ району до роботи

в осінньо-зимовий період 2021/22 року

На виконання розпорядження голови Львівської обласної державної адміністрації від 14 травня 2021 року № 361/0/5-20 «Про підготовку до опалювального сезону 2021/22 року» та листа департаменту розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства обласної державної адміністрації від 29 червня 2021 року № 15-317/0/21 «Про виконання планових показників з підготовки до опалювального сезону 2021/22 років» впродовж травня-вересня в районі проведено ряд заходів щодо виконання планових показників з підготовки об’єктів життєзабезпечення до роботи в осінньо-зимовий період 2021/22 року.

Заслухавши та обговоривши доповідь заступника начальника управління, начальника відділу економіки, житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури управління соціально-економічного розвитку районної державної адміністрації Н. Пупи, взявши до уваги інформацію сільських, селищного та міських голів про хід підготовки підприємств теплопостачання, житлово-комунального господарства та бюджетних установ району до роботи в осінньо-зимовий період 2021/22 років, колегія районної державної адміністрації

В И Р І Ш И Л А:

  1. Інформацію заступника начальника управління, начальника відділу економіки, житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури управління соціально-економічного розвитку районної державної адміністрації Н. Пупи та сільських, селищного та міських голів про хід підготовки підприємств житлово-комунального господарства та бюджетних установ району до роботи в осінньо-зимовий період 2021/22 року взяти до відома.
  2. Роботу підприємств житлово-комунального господарства району з підготовки до роботи в осінньо-зимовий період 2021/2022 років визнати задовільною.
  3. Органам місцевого самоврядування рекомендувати:

3.1. Забезпечити готовність об’єктів соціальної інфраструктури та житлово-комунального господарства до роботи в осінньо-зимовий період.

3.2. Забезпечити дотримання доведених лімітів споживання газу, електроенергії, впровадження заходів з енергозбереження та необхідний запас палива для котелень протягом опалювального сезону.

3.3. Забезпечити дотримання вимог Правил безпеки систем газопостачання на підвідомчих об’єктах та усунення проблемних питань, виявлених Самбірським відділенням АТ «Львівгаз» під час проведення планового технічного огляду комунально-побутових об’єктів.

3.4. Завершити заготівлю твердого палива на опалювальний період 2021-2022 років, відповідно до потреб бюджетних установ.

3.5. Вжити заходів та у термін до 1 листопада 2021 року забезпечити необхідний ремонт наявної автотранспортної техніки для роботи в осінньо-зимовий період 2021/22 років.

3.6. Забезпечити у повному обсязі наявність необхідної кількості піщано-солевої суміші для посипки комунальних доріг у зимовий період.

3.7. Укласти угоди зі сторонніми організаціями на залучення техніки до снігоочищувальних робіт в населених пунктах.

3.8. Привести у відповідність тарифи на послуги теплопостачання до економічно-обґрунтованих витрат на їх виробництво з обов’язковим дотриманням вимог чинного законодавства.

  1. Розпорядникам бюджетних коштів забезпечити закупівлю природного газу та послуг з його розподілу (транспортування) для безперебійної роботи установ та організацій в осінньо-зимовий період 2021/22 років;
  2. Підприємствам житлово-комунального господарства:

5.1. Здійснити заходи щодо погашення (зменшення) наявних боргових зобов’язань;

5.2. Проводити інформаційно-роз’яснювальну роботу серед населення щодо забезпечення вчасної та в повному обсязі оплати за спожиті енергоносії та житлово-комунальні послуги, використовуючи для цього засоби масової інформації та індивідуальні зустрічі, а також забезпечити проведення претензійно-позовної роботи із неплатниками.

  1. Управлінню соціально-економічного розвитку (Н. Пупа) в десятиденний термін підготувати розпорядження на виконання цього рішення.
  2. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника голови районної державної адміністрації Василя Вісьтака.

  

Голова Колегії   Іван ІЛЬЧИШИН

 

 

Завізували:

 

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 104 гостя та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua