Самбірська

районна державна адміністрація

САМБІРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РІШЕННЯ

КОЛЕГІЇ САМБІРСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

від “21” жовтня 2021 року № 1

Про стан фінансування та

функціонування закладів охорони

здоров’я на території Самбірського

району

Заслухавши та обговоривши доповідь першого заступника голови Самбірської районної державної адміністрації В. Турика «Про стан фінансування та функціонування закладів охорони здоров’я які знаходяться на території Самбірського району», та взявши до уваги інформацію сільських, селищного та міських голів, колегія районної державної адміністрації

В И Р І Ш И Л А:

  1. Інформацію першого заступника голови районної державної адміністрації В. Турика щодо стану фінансування та функціонування закладів охорони здоров’я взяти до відома.
  2. Рекомендувати органам місцевого самоврядування:

2.1. Забезпечити фінансування витрат закладів охорони здоров’я по комунальним платежам у повному обсязі.

2.2. Продовжити впровадження напрацьованих заходів для зменшення суми заборгованості зі сплати заробітної плати медичним працівникам та погашення заборгованості зі сплати єдиного соціального внеску.

2.3. Забезпечити вирішення питань щодо покращення матеріально-технічної бази медичних закладів, з метою дотримання відповідності медичного закладу вимогам НЗСУ щодо їх функціонування.

2.4. Продовжувати роботу щодо контролю над функціонуванням та фінансуванням закладів охорони здоров’я з метою забезпечення якості та доступності надання медичної допомоги на території Самбірського району.

  1. Рекомендувати керівникам закладів охорони здоров’я забезпечити утримання закладів охорони здоров’я згідно вимог НЗСУ для укладання угод з метою повного фінансування та забезпечення надання медичних послуг мешканцям відповідних громад.
  2. Утворити постійно-діючу робочу групу у складі представників районної державної адміністрації, органів місцевого самоврядування та керівників закладів охорони здоров’я, щодо проведення аналізу стану функціонування та фінансування закладів охорони здоров’я на території Самбірського району та напрацювання механізмів вирішення проблемних питань.
  3. Сектору з питань охорони здоров’я відділу гуманітарної політики районної державної адміністрації (Н. Гайдук) в десятиденний термін підготувати розпорядження на виконання цього рішення.
  4. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації Віктора Турика.

 

 

Голова колегії   Іван ІЛЬЧИШИН

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 64 гостя та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua