Самбірська

районна державна адміністрація

САМБІРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РІШЕННЯ

КОЛЕГІЇ САМБІРСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

від “26” грудня 2018 року № 4

Про стан надходження та розгляду

звернень громадян у Самбірському

районі за 2018 рік

Заслухавши інформацію начальника відділу документообігу, контролю та розгляду звернень громадян Самбірської районної державної адміністрації Марії Рудої про стан надходження та розгляду звернень громадян у Самбірському районі за 2018 рік, колегія Самбірської районної державної адміністрації

В И Р І Ш И Л А:

 1. Інформацію начальника відділу документообігу, контролю та розгляду звернень громадян районної державної адміністрації Марії Рудої про стан надходження та розгляду звернень громадян у Самбірському районі за 2018 рік взяти до відома.
 2. Відділу документообігу, контролю та роботи із зверненнями громадян апарату районної державної адміністрації (М. Руда):
  • Щоквартально проводити аналіз та узагальнення звернень громадян для виявлення причин, що їх породжують, а також найбільш гострих суспільно значущих проблем, які потребують негайного вирішення.
  • Проводити контроль за графіком особистого та виїзних прийомів громадян, гарячою телефонною лінією та телефону довіри керівництва районної державної адміністрації.
  • Забезпечити участь у комплексних перевірках організації роботи із зверненнями громадян у структурних підрозділах районної державної адміністрації.
  • Здійснювати додаткові заходи щодо покращення організації роботи із зверненнями громадян, що сприятиме зменшенню кількості повторних звернень громадян до органів влади вищого рівня.
 3. Керівникам структурних підрозділів районної державної адміністрацій забезпечувати своєчасний та об’єктивний розгляд звернень, які надходять з Гарячої лінії області та з Урядової гарячої лінії.
 4. Сільським, селищному та міським головам:
  • Дотримуватись затверджених графіків особистого прийому громадян і проводити регулярний (не рідше одного разу в місяць) особистий прийом громадян.
  • Заслухати питання про розгляд звернень громадян на засіданні виконкому упродовж 2019 року.
 5. Відділу документообігу, контролю та роботи із зверненнями громадян районної державної адміністрації у двотижневий термін підготувати проект доручення голови районної державної адміністрації на виконання даного рішення із врахуванням пропозицій та зауважень, висловлених під час обговорення.
 6. Контроль за виконанням рішення покласти на керівника апарату районної державної адміністрації Руслану Ревть.

 

 Голова Колегії                                                                                         Микола Фрей

 

 

 

 

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 82 гостя та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua