Самбірська

районна державна адміністрація

САМБІРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РІШЕННЯ

КОЛЕГІЇ САМБІРСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

від “5” жовтня 2017 року № 13

Про стан пасажирських перевезень в

районі та шляхи його покращення

Заслухавши та обговоривши інформацію директора ТзОВ «Самбірське АТП-14608» Івана Романяка про стан пасажирських перевезень в районі та шляхи його покращення, Колегія районної державної адміністрації зазначає, що основним перевізником на території Самбірського району є ТзОВ «Самбірське АТП-14608» (І. Романяк), яке здійснює пасажирські перевезення на 89 маршрутах (50 приміських, 35 міжміських, 1 міжнародних та 3 міжобласних)

В И Р І Ш И Л А :

  1. Інформацію директора ТзОВ «Самбірське АТП-14608» Івана Романяка про стан пасажирських перевезень в районі та шляхи його покращення прийняти до відома.
  2. Керівникам автотранспортних підприємств, які здійснюють пасажирські перевезення на території району, приватним перевізникам:

2.1. Спільно із відділом житлово-комунального господарства, будівництва та розвитку інфраструктури районної державної адміністрації (А. Войтович) та органами місцевого самоврядування провести аналіз існуючих маршрутів щодо їх оптимізації відповідно до потреб населення району.

2.2. Забезпечити дотримання графіків руху пасажирських перевезень у вихідні та святкові дні.

2.3. Інформувати населення району через засоби масової інформації про зміни тарифів на пасажирські перевезення.

2.4. З метою дотримання безпеки пасажирських перевезень провести оновлення діючих транспортних засобів на нові.

2.5. Здійснювати щоденний контроль за санітарно-технічним станом автобусів.

2.6. У автобусах обов’язково розмістити інформацію про автоперевізника, перелік категорій пасажирів, які мають дозвіл на пільговий проїзд, графік руху та тарифи на перевезення.

2.7. Провести роз’яснювальну роботу серед водіїв щодо культурного і  толерантного ставлення до пасажирів та заборони куріння (паління) в громадському транспорті.

  1. Координаційній раді з питань безпеки дорожнього руху (Р. Біндас), на підставі письмових та усних заяв і скарг жителів району комісійно встановлювати факти порушень перевезень громадян перевізниками району. При виявленні порушень звертатись до обласного та районного конкурсних комітетів на предмет розірвання договорів на здійснення перевезень.
  2. Рекомендувати органам місцевого самоврядування спільно з автоперевізником узгодити пропозиції щодо зміни графіку руху автобусів на приміських маршрутах у вихідні та святкові дні.
  3. Відділу житлово-комунального господарства, будівництва та розвитку інфраструктури районної державної адміністрації в термін до 20 жовтня 2017 року підготувати проект доручення голови районної державної адміністрації на виконання даного рішення із врахуванням зауважень і пропозицій, висловлених в ході обговорення.
  4. Контроль за виконанням рішення Колегії покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації Романа Біндаса.

 Голова Колегії                                                                                         Микола Фрей

 

 

 

 

 

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 155 гостей та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua