Самбірська

районна державна адміністрація

САМБІРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РІШЕННЯ

КОЛЕГІЇ САМБІРСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

від “5” жовтня 2017 року № 12

Про підсумки проведення

літньої оздоровчої кампанії

в 2017 році

Заслухавши інформацію заступника начальника управління соціального захисту населення Самбірської районної державної адміністрації Марії Ліпецької «Про підсумки проведення літньої оздоровчої кампанії в 2017 році», колегія Самбірської районної державної адміністрації

В И Р І Ш И Л А :

  1. Інформацію заступника начальника управління соціального захисту населення районної державної адміністрації Марії Ліпецької «Про підсумки проведення літньої оздоровчої кампанії в 2017році» взяти до відома.
  2. Роботу управління соціального захисту населення та відділу освіти районної державної адміністрації щодо проведення літнього оздоровлення дітей у 2017 році визнати задовільною.
  3. Управлінню соціального захисту населення (О. Добрянська) та відділу освіти районної державної адміністрації (Т. Курило):

3.1. Провести моніторинг по визначенню кількості дітей соціально-незахищених категорій протягом І кварталу 2018 року.

3.2. Передбачити кошти на відпочинок та оздоровлення не менше 50 % учнів шкіл району, з них оздоровити 100 % дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей з малозабезпечених сімей, 70 % дітей з багатодітних сімей, 20 % дітей учасників АТО та 10 % обдарованих та талановитих дітей.

3.3. Забезпечити до 07 березня 2018 року формування списків дітей соціально-незахищених категорій, які виявляють бажання оздоровлюватися за рахунок коштів районного бюджету влітку 2018 року.

3.4. Залучати до оздоровчих таборів студентів вищих навчальних закладів та волонтерів, які володіють іноземними мовами для спілкування з дітьми з метою ефективнішого вивчення іноземної мови.

  1. Управлінню соціального захисту населення (О. Добрянська), відділу освіти районної державної адміністрації (Т. Курило) та районному будинку змішаного типу «Рідний дім» (М. Янушевич) з лютого 2018року розпочати підготовку до літнього оздоровлення дітей у 2018 році.
  2. Контроль за виконанням рішення колегії покласти на заступника голови районної державної адміністрації Лесю Ленартович.

Голова Колегії                                                                                         Микола Фрей

 

 

 

 

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 116 гостей та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua