Самбірська

районна державна адміністрація

САМБІРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РІШЕННЯ

КОЛЕГІЇ САМБІРСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

від “5” жовтня 2017 року № 11

Про хід підготовки житлово-

комунального господарства та

бюджетних установ району до роботи

в осінньо-зимовий період 2017/18 року

На виконання розпорядження голови Львівської обласної державної адміністрації від 28 березня 2016 року № 233/0/5-17 «Про підготовку до опалювального сезону 2017/18 року» та листа департаменту розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства обласної державної адміністрації від 16 травня 2017 року № 01/9-04-1705 «Щодо планових показників з підготовки до опалювального сезону 2017/18 років» впродовж травня-вересня в районі проведено ряд заходів щодо виконання планових показників з підготовки об’єктів життєзабезпечення до роботи в осінньо-зимовий період 2017/18 року.

Заслухавши та обговоривши доповідь начальника відділу житлово-комунального господарства, будівництва та розвитку інфраструктури Алли Войтович, взявши до уваги інформацію голів об’єднаних територіальних громад про хід підготовки підприємств житлово-комунального господарства та бюджетних установ району до роботи в осінньо-зимовий період 2017/18 року, Колегія Самбірської районної державної адміністрації

В И Р І Ш И Л А :

 1. Інформацію начальника відділу житлово-комунального господарства, будівництва та розвитку інфраструктури Алли Войтович про хід підготовки підприємств житлово-комунального господарства та бюджетних установ району до роботи в осінньо-зимовий період 2017/18 року взяти до відома.
 2. Роботу підприємств житлово-комунального господарства району з підготовки до роботи в осінньо-зимовий період визнати задовільною.
 3. Рудківському ВУЖКГ (І. Колцьо), Ралівському УЖКГ/1 (В. Зинчак), Новокалинівському ВУЖКГ (В. Ванівський):
  • Постійно проводити роз’яснювальну роботу серед населення та інших категорій споживачів щодо забезпечення стовідсоткової оплати за спожиті енергоносії та житлово-комунальні послуги, використовуючи для цього засоби масової інформації, індивідуальні зустрічі, судові органи та інше.
  • Активізувати роботу щодо встановлення договірних стосунків між надавачами та споживачами житлово-комунальних послуг.
 4. Новокалинівському ВУЖКГ, Рудківському ВУЖКГ:
  • Вжити термінових заходів щодо одержання до початку опалювального сезону 2017/18 року необхідних обсягів лімітів газу.
  • До початку опалювального сезону привести у відповідність тарифи на послуги теплопостачання до економічно-обґрунтованих витрат на їх виробництво з обов’язковим дотриманням вимог чинного законодавства.
  • Новокалинівському ВУЖКГ погасити заборгованість за спожитий у 2017 році природний газ в сумі 640,0 тис. грн. перед НАК «Нафтогаз України» до початку опалювального сезону.
 5. Відділу освіти районної державної адміністрації (Т. Курило) до 15 жовтня 2017 року встановити газові лічильники та коректори газу і забезпечити твердим паливом, відповідно до потреби, заклади освіти.
 6. Головам об’єднаних територіальних громад до 15 жовтня 2017 року забезпечити твердим паливом, відповідно до потреби, заклади освіти, культури та охорони здоров’я.
 7. Головним розпорядникам коштів районного бюджету вжити заходи щодо забезпечення стовідсоткової оплати за спожиті енергоносії та надані житлово-комунальні послуги бюджетними установами.
 8. Сільським, селищному, міським головам до 15 жовтня 2017 року укласти угоди зі сторонніми організаціями на залучення техніки до снігоочищувальних робіт в населених пунктах.
 9. Відділу житлово-комунального господарства, будівництва та розвитку інфраструктури в десятиденний термін підготувати розпорядження на виконання цього рішення.
 10. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації Романа Біндаса.

  

Голова Колегії   Микола Фрей

 

 

 

 

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 151 гість та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua