Самбірська

районна державна адміністрація

САМБІРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РІШЕННЯ

КОЛЕГІЇ САМБІРСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

від “3” серпня 2017 року № 10

Про стан надходження та розгляду

звернень громадян у Самбірському

районі за перше півріччя 2017 року

Заслухавши інформацію керівника апарату Самбірської районної державної адміністрації Руслани Ревть про стан надходження та розгляду звернень громадян у Самбірському районі за перше півріччя 2017 року, Колегія Самбірської районної державної адміністрації

В И Р І Ш И Л А :

 1. Інформацію керівника апарату районної державної адміністрації Руслани Ревть про стан надходження та розгляду звернень громадян у Самбірському районі за перше півріччя 2017 року взяти до відома.
 2. Відділу документообігу, контролю та розгляду звернень громадян районної державної адміністрації (М. Руда):
  • Щоквартально проводити аналіз та узагальнення звернень громадян для виявлення причин, що їх породжують, а також найбільш гострих суспільно значущих проблем, які потребують негайного вирішення.
  • Проводити контроль за графіком особистого та виїзних прийомів громадян, гарячою телефонною лінією та телефону довіри керівництва районної державної адміністрації.
  • Забезпечити участь у комплексних перевірках організації роботи із зверненнями громадян у структурних підрозділах районної державної адміністрації.
  • Здійснювати додаткові заходи щодо покращення організації роботи із зверненнями громадян, що сприятиме зменшенню кількості повторних звернень громадян до органів влади вищого рівня.
 3. Керівникам структурних підрозділів районної державної адміністрації, сільським, селищному та міським головам дотримуватись затверджених графіків особистого прийому громадян і проводити регулярний (не рідше одного разу в місяць) особистий прийом громадян.
 4. Сільським, селищному та міським головам до кінця 2017 року заслухати питання про розгляд звернень громадян на засіданні виконкому.
 5. Відділу документообігу, контролю та розгляду звернень громадян районної державної адміністрації у двотижневий термін підготувати проект доручення голови районної державної адміністрації на виконання даного рішення із врахуванням пропозицій та зауважень, висловлених під час обговорення.
 6. Контроль за виконанням рішення Колегії покласти на керівника апарату районної державної адміністрації Руслану Ревть.

  

Голова Колегії                                                                                         Микола Фрей

 

 

 

 

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 74 гостя та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua