Самбірська

районна державна адміністрація

САМБІРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РІШЕННЯ

КОЛЕГІЇ САМБІРСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

від “3” серпня 2017 року № 8

Про підсумки соціально-

економічного та культурного

розвитку Самбірського району за

перше півріччя 2017 року

Заслухавши інформацію начальника відділу економічного розвитку і торгівлі районної державної адміністрації Тетяни Курман “Про підсумки соціально-економічного та культурного розвитку Самбірського району за перше півріччя 2017 року», Колегія районної державної адміністрації зазначає, що впродовж звітного періоду в районі реалізовувались заходи щодо стабільного функціонування всіх галузей економіки району.

Обсяги реалізованої промислової продукції зросли на 41,7 %. Збільшено виробництво основних видів продукції: сонячної електроенергії, керамзиту, м’яса птиці, яловичини і телятини.

Посівна площа під урожай 2017 року збільшилась на 2,3 тис. га.

Виробництво молока в агроформуваннях зросло на 45,3 % м’яса – на 6,2 %.

Проведено ремонтні роботи дороги Чернихів-Максимовичі, Вістовичі, Кружики-Нагірне, Звір-Лукавиця.

Завершено реалізацію 9 мікропроектів.

В рамках обласної Програми охорони навколишнього природного середовища придбано спецавтомобіль для збирання та транспортування твердих побутових відходів в Новокалинівській ОТГ.

З метою організованого підвезення дітей до місць навчання закуплено 6 шкільних автобусів.

Проте слід зазначити, що на фоні позитивних змін залишається низка проблемних показників та невирішених питань, які впливають на економіку району, зокрема:

- в аграрному секторі – зменшилось поголів’я ВРХ на 15,7 %, корів на 11,2 %;

- в житлово-комунальному господарстві – заборгованість населення за надані житлово-комунальні послуги склала 588,3 тис. грн;

- в соціальній сфері – в галузях економіки створено 180 нових робочих місць, що становить лише 31 % до річного завдання Програми зайнятості, рівень заробітної плати є одним із найнижчих в області.

Враховуючи зазначене та з метою сприяння подальшому соціально-економічному розвитку району, усунення недоліків та прискорення вирішення проблем, які стримують ефективність виробництва, а також забезпечення виконання показників Програми соціально-економічного та культурного розвитку району на 2017 рік Колегія районної державної адміністрації

В И Р І Ш И Л А :

  1. Інформацію начальника відділу економічного розвитку і торгівлі районної державної адміністрації Тетяни Курман “Про підсумки соціально-економічного та культурного розвитку Самбірського району за перше півріччя 2017 року» взяти до відома.
  2. Відділу економічного розвитку і торгівлі районної державної адміністрації (Т. Курман):

2.1. Проводити систематичний аналіз за виконанням основних економічних показників, вчасно виявляти недоліки в забезпеченні виконання показників та вживати конкретних заходів щодо їх ліквідації.

2.2. Забезпечувати постійний контроль за показниками рейтингового оцінювання району.

2.3. Проводити моніторинг реалізації інвестиційних проектів на території району та хід виконання обласних програм.

2.4. Відслідковувати проведення розпорядниками бюджетних коштів допорогових закупівель товарів і послуг в системі «PROZORRO».

  1. Управлінню агропромислового розвитку районної державної адміністрації (М. Аннич):

3.1. Максимально мобілізувати всі наявні ресурси для забезпечення організованого проведення жнив у 2017 році.

3.2. Здійснити заходи щодо стабілізації та нарощування чисельності поголів’я тварин у всіх категоріях господарств.

3.3 Здійснювати моніторинг звітності сільськогосподарських підприємств щодо основних статистичних показників в галузі рослинництва та тваринництва з метою реального відображення стану справ в галузі та виявлення суб’єктів господарювання, які необґрунтовано занижують показники.

  1. Управлінню праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації (О. Добрянська):

4.1. Організувати роботу з роботодавцями, власниками малого та середнього бізнесу щодо неухильного дотримання вимог законодавства про працю в частині легального використання найманої робочої сили та недопущення фактів «тіньової» виплати заробітної плати.

4.2. Активізувати діяльність робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення.

  1. Управлінню праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації разом з міськрайонним центром зайнятості (І. Тимців) здійснювати щомісячний моніторинг створення нових робочих місць з метою безумовного виконання завдань Програми зайнятості на період до 2017 року, відслідковувати процеси вивільнення працівників.
  2. Відділу освіти районної державної адміністрації (Т. Курило):

6.1. Взяти під особистий контроль проведення робіт по підготовці шкіл до нового навчального року.

6.2. Завершити реалізацію проектів в освітній сфері до 1 вересня 2017 року.

  1. Структурним підрозділам районної державної адміністрації, міським, селищному та сільським головам:

7.1. Вжити дієвих заходів щодо освоєння коштів з реалізації інвестиційних проектів.

7.2. Забезпечити своєчасне виконання заходів обласних програм та ефективне використання бюджетних коштів

  1. Відділу економічного розвитку і торгівлі районної державної адміністрації спільно зі структурними підрозділами районної державної адміністрації, територіальними органами міністерств та інших центральних органів виконавчої влади в районі забезпечити виконання завдань, визначених Програмою соціально-економічного і культурного розвитку Самбірського району на 2017 рік.
  2. Відділу економічного розвитку і торгівлі районної державної адміністрації у десятиденний термін підготувати проект розпорядження голови районної державної адміністрації на виконання даного рішення з врахуванням пропозицій і зауважень, висловлених під час обговорення.
  3. Контроль за виконанням рішення Колегії покласти на заступників голови районної державної адміністрації відповідно до розподілу функціональних обов’язків.

 Голова колегії                                                                                                      Микола Фрей

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 115 гостей та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua