Самбірська

районна державна адміністрація

САМБІРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РІШЕННЯ

КОЛЕГІЇ САМБІРСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

від “28” березня 2017 року № 7

Про стан підготовки до проведення

весняно-польових робіт 

Заслухавши інформацію начальника управління агропромислового розвитку Миколи Аннича про стан підготовки до  проведення весняно-польових робіт, Колегія Самбірської  районної державної адміністрації зазначає, що в аграрному комплексі є позитивні тенденції до зростання основних економічних та виробничих показників. Агроформування району провели обробіток ґрунту та підживлення озимих сільськогосподарських культур. В повній мірі забезпечені насінням, паливно-мастильними матеріалами, мінеральними добривами та засобами захисту рослин.

З метою активного проведення весняної посівної кампанії, дотримання науково-обґрунтованої технології виробничих процесів у сільському господарстві та забезпечення нарощування обсягів виробництва сільськогосподарської продукції колегія Самбірської районної державної адміністрації

В И Р І Ш И Л А :

  1. Інформацію начальника управління агропромислового розвитку районної державної адміністрації Миколи Аннича про стан підготовки до проведення весняно-польових робіт взяти до відома.
  2. Управлінню агропромислового розвитку (М. Аннич):

2.1. Забезпечити виконання всіх організаційних заходів відповідно проектних показників посіву ярих культур в 2017 році.

  1. Керівникам агроформувань максимально мобілізувати всі наявні ресурси для завершення посіву ярих культур та догляду за озимими.
  2. Контроль за виконанням рішення колегії покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації Романа Біндаса.

 

Голова Колегії                                                                                         Микола Фрей

 

 

 

 

 

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 183 гостя та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua