Самбірська

районна державна адміністрація

САМБІРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РІШЕННЯ

КОЛЕГІЇ САМБІРСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

від “28” березня 2017 року № 6

Про підсумки роботи служби у

справах дітей районної державної

адміністрації за 2016 рік

Заслухавши інформацію начальника служби у справах дітей Самбірської районної державної адміністрації Л. Волошин «Про підсумки роботи служби у справах дітей районної державної адміністрації за 2016 рік», з метою дотримання чинного законодавства щодо соціального захисту прав та законних інтересів дітей, колегія районної державної адміністрації

В И Р І Ш И Л А :

  1. Інформацію начальника служби у справах дітей Самбірської районної державної адміністрації Л. Волошин «Про підсумки роботи служби у справах дітей районної державної адміністрації за 2016 рік» взяти до відома.
  2. Міським, селищному та сільським головам:

2.1. Взяти під особистий контроль питання щодо забезпечення належних умов проживання та навчання дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах.

2.2. Сприяти у вирішенні в установленому порядку питань щодо виділення земельних ділянок дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування.

2.3. Забезпечувати, відповідно до законодавства, постановку на квартирний облік дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, у яких відсутнє житло або непридатне для проживання.

  1. Управлінню праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації (О. Добрянська):

3.1 Забезпечити своєчасність призначення та виплати соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у прийомних сім’ях відповідно до чинного законодавства.

3.2. Забезпечити першочергове оздоровлення дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

  1. Районному центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (Г. Міньків):

4.1. Забезпечити своєчасне виявлення сімей з дітьми, які опинились в складних життєвих обставинах, з’ясування причин, що призвели до такого стану та надати необхідну допомогу. Зазначені сім’ї взяти під соціальний супровід.

4.2. Забезпечити популяризацію серед населення району альтернативних форм сімейного виховання та активізувати проведення роз’яснювальної роботи щодо можливостей створення прийомних сімей і дитячих будинків сімейного типу.

  1. Службі у справах дітей районної державної адміністрації (Л. Волошин):

5.1. Забезпечити належне ведення Єдиного електронного банку даних дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, і громадян, які бажають взяти їх на виховання, та дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах.

5.2. Вживати вичерпних заходів щодо влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, у сімейні форми виховання.

5.3. Вживати невідкладних заходів щодо збереження житла, у якому проживали діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, до влаштування у відповідні заклади та повернення їм такого житла.

5.4. Сприяти у проведенні працівниками служб у справах дітей райдержадміністрації перевірок щодо дотримання прав та законних інтересів дітей, у тому числі дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які виховуються у закладах розташованих на території району незалежно від підпорядкування та відомчої приналежності.

5.5. Здійснювати постійний контроль по виявленню сімей з дітьми, що опинилися у складних життєвих обставинах, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

5.6. Забезпечити систематичне обстеження сімей, що опинилися у складних життєвих обставинах.

5.7. До 7 квітня 2017 року підготувати проект доручення голови районної державної адміністрації на виконання даного рішення колегії, врахувавши пропозиції і зауваження, висловлені під час обговорення

  1. Контроль за виконанням рішення колегії покласти на заступника голови районної державної адміністрації Лесю Ленартович.

 

 Голова Колегії                                                                                         Микола Фрей

 

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 73 гостя та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua