Самбірська

районна державна адміністрація

САМБІРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РІШЕННЯ

КОЛЕГІЇ САМБІРСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

від “28” березня 2017 року № 4

Про підсумки роботи Самбірського

районного центру соціальних служб для

сім’ї, дітей та молоді за 2016 рік

Заслухавши та обговоривши інформацію директора Cамбірського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Міньків Галини Богданівни, «Про підсумки роботи Cамбірського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за 2016 рік», колегія Самбірської районної державної адміністрації зазначає, що впродовж звітного періоду в районі здійснювались заходи, які були спрямовані на забезпечення підтримки сімей, дітей та молоді, які опинилися у складних життєвих обставинах, соціальної та психологічної підтримки учасників АТО та внутрішньо переміщених осіб, організацію надання їм допомоги з урахуванням визначених потреб з метою покращення задоволення соціальних потреб сім’ї, дітей та молоді, які перебувають у складних життєвих обставинах, колегія районної державної адміністрації

В И Р І Ш И Л А :

 1. Інформацію директора Самбірського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Г. Міньків «Про підсумки роботи Самбірського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за 2016» рік взяти до відома.
 2. Самбірському районному центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (Г. Міньків):
 • Проводити раннє виявлення та облік сімей, дітей та молоді, які перебувають у складних життєвих обставинах і потребують сторонньої допомоги.
 • Здійснювати заходи соціальної та психологічної підтримки учасників антитерористичної операції, членів їхніх сімей та внутрішньо переміщених осіб, організації надання допомоги з урахуванням їхніх потреб, при потребі забезпечувати соціальний супровід учасників АТО та їх сімей.
 • Забезпечувати роботу «Єдиного вікна», з метою надання соціальних послуг учасникам АТО.
 • Здійснювати заходи соціальної та психологічної адаптації осіб з числа дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, з метою підготовки їх до самостійного життя.
 • Здійснювати соціальний супровід прийомних сімей.
 • Здійснювати соціальний супровід осіб з інвалідністю та осіб, які звільнилися з місць позбавлення волі, які перебувають в складних життєвих обставинах.
 • Здійснювати виявлення та при потребі брати під соціальний супровід осіб, які зазнали жорстокості та насильства, постраждали від торгівлі людьми, залучалися до найгірших форм дитячої праці.
 • Інформувати населення про соціальні послуги, які надаються центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.
 1. У десятиденний термін підготувати проект доручення голови районної державної адміністрації на виконання даного рішення.
 2. Контроль за виконанням рішення колегії покласти на заступника голови районної державної адміністрації Лесю Ленартович.

  

Голова Колегії                                                                                          Микола Фрей

 

 

 

 

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 47 гостей та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua