Самбірська

районна державна адміністрація

САМБІРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РІШЕННЯ

КОЛЕГІЇ САМБІРСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

від “29” грудня 2016 року № 34

Про підсумки осіннього призову громадян

району на строкову службу у 2016 році

Заслухавши інформацію заступника голови районної державної адміністрації Лесі Ленартович “Про підсумки осіннього призову громадян району на строкову службу у 2016 році”, з метою якісної підготовки до проведення призову у 2017 році, Колегія районної державної адміністрації

В И Р І Ш И Л А :

  1. Інформацію заступника голови районної державної адміністрації Лесі Ленартович “Про підсумки осіннього призову громадян району на строкову службу у 2016 році” взяти до відома.
  2. Комунальному закладу Самбірська центральна районна лікарня (С. Скірин) забезпечити повноцінне і якісне лікування допризовної молоді, яка поступає на лікування в підпорядковані заклади згідно скерувань медичної комісії Самбірського ОМВК.
  3. Міським, селищному, сільським головам району:

3.1. Уточнити дані персонально-первинного обліку призовників, провести звірку з будинковими книгами (даними реєстраційного обліку), іншими документами з питань реєстрації громадян, а також з фактичним перебуванням призовників за місцем проживання шляхом подвірного обходу зі складанням актів і поданням списків  призовників Самбірському об’єднаному міському військовому комісаріату за визначеною ним формою, з дотриманням правил їх заповнення.

3.2. Забезпечити виконання постанови Кабінету Міністрів України від 7 грудня 2016 року №921 «Про затвердження Порядку організації та ведення військового обліку призовників і військовозобов’язаних».

3.3. Налагодити роботу з оповіщення призовників та забезпечення їх прибуття на районну призовну комісію.

3.4. Спільно із Самбірським об’єднаним міським військовим комісаріатом (С. Бабич) та відділом освіти районної державної адміністрації (Т. Курило) провести просвітницько-роз’яснювальну роботу (в тому числі через засоби масової інформації) щодо необхідності виконання військового обов’язку, забезпечити належний рівень патріотичного виховання молоді та населення району в цілому.

  1. Самбірському відділу поліції ГУ НП України у Львівській області (А. Чихляєв) :

4.1. Налагодити співпрацю з органами місцевого самоврядування по розшуку юнаків, які ухиляються від прибуття на призовну комісію в Самбірський ОМВК в період проведення призову юнаків на строкову службу.

4.2. Забезпечити інформування Самбірського ОМВК щодо призовників, що перебувають під слідством або судимі, перебувають на обліку за антисуспільну поведінку, зловживання алкоголем та наркотичними засобами.

  1. Головам Новокалинівської міської, Дублянської селищної, Вощанцівської, Воютицької, Городищенської, Кульчицької, Підгайчиківської, Погірцівської, Роздільнянської, Стрілковицької та Чайковицької сільських рад налагодити роботу з оповіщення призовників та забезпечення їх прибуття на призовну комісію під час призову на строкову військову службу у 2017 році.
  2. Головному спеціалісту з питань мобілізаційної та оборонної роботи районної державної адміністрації (П. Рибак) в десятиденний термін підготувати проект розпорядження голови районної державної адміністрації на виконання даного рішення.
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника голови районної державної адміністрації Лесю Ленартович.

 

 

 

 

Голова Колегії                                                                                        Микола Фрей


 

 

 

 

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 138 гостей та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua