Самбірська

районна державна адміністрація

САМБІРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РІШЕННЯ

КОЛЕГІЇ САМБІРСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

від “29” грудня 2016 року № 33

Про стан виконавської дисципліни

в структурних підрозділах районної

державної адміністрації за 2016 рік

Заслухавши інформацію керівника апарату Самбірської районної державної адміністрації Руслани Ревть про стан виконавської дисципліни в структурних підрозділах районної державної адміністрації за 2016 рік, Колегія Самбірської районної державної адміністрації

В И Р І Ш И Л А :

  1. Інформацію керівника апарату районної державної адміністрації Руслани Ревть про стан виконавської дисципліни в структурних підрозділах районної державної адміністрації за 2016 рік взяти до відома.
  2. Визнати роботу з документами, що перебували на контролі за 2016 рік такою, що потребує покращення всіма структурними підрозділами районної державної адміністрації.
  3. Відділу документообігу, контролю та роботи із зверненнями громадян апарату районної державної адміністрації (М. Рудій) вжити заходів щодо посилення контролю за виконанням документів у структурних підрозділах районної державної адміністрації.
  4. Попередити керівників структурних підрозділів районної державної адміністрації про персональну відповідальність за роботу з документами, що перебувають на контролі. Винних у несвоєчасному поданні інформації притягати до відповідальності.
  5. Відділу документообігу, контролю та роботи із зверненнями громадян районної державної адміністрації у двотижневий термін підготувати проект доручення голови районної державної адміністрації на виконання даного рішення із врахуванням пропозицій та зауважень, висловлених під час обговорення.
  6. Контроль за виконанням рішення покласти на керівника апарату районної державної адміністрації Руслану Ревть.

 

Голова Колегії                                                                                         Микола Фрей

 

 

 

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 83 гостя та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua