Самбірська

районна державна адміністрація

САМБІРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РІШЕННЯ

КОЛЕГІЇ САМБІРСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

від “29” грудня 2016 року № 32

Про стан надходження та розгляду

звернень громадян у Самбірському

районі за 2016 рік

Заслухавши інформацію керівника апарату Самбірської районної державної адміністрації Руслани Ревть про стан надходження та розгляду звернень громадян у Самбірському районі за 2016 рік, Колегія Самбірської районної державної адміністрації

В И Р І Ш И Л А :

 1. Інформацію керівника апарату районної державної адміністрації Руслани Ревть про стан надходження та розгляду звернень громадян у Самбірському районі за 2016 рік взяти до відома.
 2. Відділу документообігу, контролю та роботи із зверненнями громадян апарату районної державної адміністрації (М. Рудій):
  • Щоквартально проводити аналіз та узагальнення звернень громадян для виявлення причин, що їх породжують, а також найбільш гострих суспільно значущих проблем, які потребують негайного вирішення.
  • Проводити контроль за графіком особистого та виїзних прийомів громадян, гарячою телефонною лінією та телефону довіри керівництва районної державної адміністрації.
  • Забезпечити участь у комплексних перевірках організації роботи із зверненнями громадян у структурних підрозділах районної державної адміністрації.
  • Здійснювати додаткові заходи щодо покращення організації роботи із зверненнями громадян, що сприятиме зменшенню кількості повторних звернень громадян до органів влади вищого рівня.
 3. Керівникам структурних підрозділів районної державної адміністрацій, сільським, селищному та міським головам дотримуватись затверджених графіків особистого прийому громадян і проводити регулярний (не рідше одного разу в місяць) особистий прийом громадян.
 4. Сільським, селищному та міським головам заслухати питання про розгляд звернень громадян на засіданні виконкому упродовж 2017 року.
 5. Відділу документообігу, контролю та роботи із зверненнями громадян районної державної адміністрації у двотижневий термін підготувати проект доручення голови районної державної адміністрації на виконання даного рішення із врахуванням пропозицій та зауважень, висловлених під час обговорення.
 6. Контроль за виконанням рішення покласти на керівника апарату районної державної адміністрації Руслану Ревть

 

Голова Колегії                                                                                         Микола Фрей

 

 

 

 

 

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 162 гостя та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua