Самбірська

районна державна адміністрація

САМБІРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РІШЕННЯ

Колегії Самбірської районної державної адміністрації

від “_23_” _серпня_ 2012 року № _26_

 

Про хід виконання будівельних робіт на об’єктах соціально-культурного значення району

Враховуючи інформацію начальника відділу регіонального розвитку, містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства районної державної адміністрації Ігоря Когута про перелік об'єктів соціально-культурного та житлово-комунального призначення, які планується ввести в експлуатацію у 2012 році у Самбірському районі та з метою завершення виконання будівельних робіт на об’єктах соціально-культурного значення Колегія районної державної адміністрації

В И Р І Ш И Л А :

1. Інформацію начальника відділу регіонального розвитку, містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства районної державної адміністрації Ігоря Когута про перелік об'єктів соціально-культурного та житлово-комунального призначення, які планується ввести в експлуатацію у 2012 році у Самбірському районі взяти до відома.

2. Сільським, міським головам територіальних громад, на території яких ведеться будівництво об’єктів соціально-культурного значення:

2.1. Забезпечити в повному обсязі своєчасне фінансування робіт та освоєння коштів на об’єктах, які заплановано ввести в експлуатацію в 2012 році.

2.2. Забезпечити фінансування робіт та освоєння коштів на об’єктах незавершеного будівництва, що внесені до Програми соціально-економічного та культурного розвитку Самбірського району.

3. Відділу регіонального розвитку, містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства районної державної адміністрації (І. Когут) в 10-денний термін підготувати проект доручення на виконання рішення Колегії.

4. Контроль за виконанням рішення Колегії залишаю за собою.

В. о. першого заступника голови

районної державної адміністрації Іван Пікулицький

 

/pspan style=

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 52 гостя та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua