Самбірська

районна державна адміністрація

САМБІРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РІШЕННЯ

Колегії Самбірської районної державної адміністрації

від “_23_” _серпня_ 2012 року № _21_

 

Про стан підготовки закладів освіти району до нового 2012/13 навчального року

Заслухавши та обговоривши інформацію начальника відділу освіти районної державної адміністрації Леоніда Охріменка про стан підготовки закладів освіти району до нового навчального року Колегія Самбірської районної державної адміністрації

В И Р І Ш И Л А :

1. Інформацію начальника відділу освіти районної державної адміністрації Леоніда Охріменка про стан підготовки закладів освіти району до нового навчального року взяти до уваги.

2. Відділу освіти Самбірської районної державної адміністрації (Л. Охріменко):

2.1. Забезпечити неухильне виконання постанови Кабінету Міністрів України від 12 квітня 2000 року № 646 «Про затвердження інструкції з обліку дітей і підлітків шкільного віку»; ужити заходів щодо повного охоплення дітей і підлітків шкільного віку різними формами навчання.

2.2. До 25 вересня 2012 проаналізувати стан охоплення дітей дошкільною освітою та вжити невідкладних заходів щодо максимального залучення дітей, особливо п'ятирічного віку, до здобуття дошкільної освіти.

2.3. Для забезпечення рівного доступу до якісної освіти осіб, які потребують корекції фізичного та (або) розумового розвитку організувати індивідуальне навчання в домашніх умовах.

2.4. До 31 серпня 2012 року провести набір учнів до 1 та 10 класів, забезпечити раціональне комплектування класів та груп у навчальних закладах.

2.5. Організовано провести серпневу конференцію педагогічних працівників.

2.6 До 1 жовтня 2012 року завершити ремонт котелень, їх реконструкцію та підготовку тепломереж до роботи в осінньо-зимовий період.

2.7 Вжити заходи щодо реалізації регіональної програми з енергозбереження. Здійснити заміну та утеплення вікон і дверей.

2.8. Забезпечити додержання вимог санітарного законодавства при проведенні навчально-виховного процесу та під час перебування дітей у дошкільних групах та учнів у групах продовженого дня.

2.9. До 1 вересня 2012 року спільно з Самбірською центральною районною лікарнею (Ю. Денько) розробити та затвердити графіки проведення медичних оглядів учнів шкіл району.

2.10. До 10 вересня 2012 року укласти угоди з лікувально-профілактичними закладами для здійснення медичного обслуговування учасників навчально-виховного процесу.

2.11. Забезпечити організацію харчування учнів та вихованців дошкільних навчальних закладів відповідно до нормативних документів.

2.12. В 10-денний термін підготувати проект доручення голови районної державної адміністрації на виконання рішення Колегії.

3. Контроль за виконанням рішення Колегії покласти на заступника голови районної державної адміністрації Ігоря Бобровського.

В. о. першого заступника голови

районної державної адміністрації Іван Пікулицький

 

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 206 гостей та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua