Самбірська

районна державна адміністрація

САМБІРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА ДМІНІСТРАЦІЯ

РІШЕННЯ

Колегії Самбірської районної державної адміністрації

від “_21_” _червня_ 2012 року № _16

 

Про роботу Самбірського РЕМ по наданню послуг електропостачання

Заслухавши інформацію начальника Самбірського району електричних мереж Володимира Михайліва про роботу Самбірського РЕМ по наданню послуг електропостачання, Колегія Самбірської районної державної адміністрації зазначає, що в районі здійснювалися заходи, які забезпечують якісне надання послуг електропостачання.

У 2012 році Самбірським РЕМ реалізовано споживачам району 46 млн. 280 тис. кВт/год електроенергії.

З метою покращення надання послуг електропостачання та покращення технічного стану електричних мереж Самбірським РЕМ у 2012 році проведено капітальний ремонт повітряних ліній електропередач ПЛ-0,4 кВ довжиною 72,44 км та ПЛ-10 кВ довжиною 35,62, відремонтовано 65 шт. трансформаторних підстанцій, розчищено 398,81 км трас повітряних ліній електропередач.

Найбільший обсяг капітального ремонту повітряних ліній електропередач у 2012 році проведено в таких населених пунктах: м. Рудки, с. Воютичі, с. Воля-Блажівська, с. Вербівка, с. Велика Озимина, с. Чуква, с. Верхівці, с. Конюшки-Королівські.

Виходячи з вищенаведеного та з метою покращення якісного надання послуг електропостачання, Колегія Самбірської районної державної адміністрації

В И Р І Ш И Л А :

1. Інформацію начальника Самбірського РЕМ Володимира Михайліва про роботу Самбірського РЕМ по наданню послуг електропостачання взяти до відома.

2. Самбірському РЕМ :

2.1. Своєчасно проводити ремонт ліній електропередач, трансформаторних підстанцій та заміну аварійних електроопор, вчасно ліквідовувати аварії.

2.2. Покращити роботу оперативно-диспетчерської служби щодо своєчасного реагування на звернення громадян.

2.3. Через засоби масової інформації ознайомлювати споживачів електроенергії з порядком відключення від електропостачання, відшкодування збитків, спричинених аваріями на лініях електропередач та з Правилами приєднання електроустановок споживачів до електричних мереж.

2.4. Посилити контроль за роботою контролерів з перевірки приладів обліку електроенергії.

2.5. Забезпечити своєчасну доставку повідомлень про оплату за спожиту електроенергію до населення.

3. Відділу розвитку інфраструктури Самбірської районної державної адміністрації (Б. Сенейко) в термін до 2 липня 2012 року підготувати проект доручення голови районної державної адміністрації на виконання даного рішення.

4. Контроль за виконанням даного рішення Колегії покласти на в. о. першого заступника голови районної державної адміністрації Івана Пікулицького.

Голова колегії Іван Білак

 

/spantext-indent: 35.45pt;

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 76 гостей та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua