Самбірська

районна державна адміністрація

САМБІРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РІШЕННЯ

Колегії Самбірської районної державної адміністрації

від “_21_” _червня_ 2012 року № _14_

 

Про роботу Самбірського МВ ГУ МВС України у Львівській області щодо охорони громадського порядку та боротьби із злочинністю на території Самбірського району

Заслухавши доповідь заступника начальника відділу – начальника міліції громадської безпеки Самбірського МВ ГУ МВС України у Львівській області Івана Клонцака про роботу Самбірського МВ ГУ МВС України у Львівській області щодо охорони громадського порядку та боротьби із злочинністю на території Самбірського району та обговоривши дане питання Колегія Самбірської районної державної адміністрації

В И Р І Ш И Л А :

1. Інформацію заступника начальника відділу – начальника міліції громадської безпеки Самбірського МВ ГУ МВС України у Львівській області Івана Клонцака взяти до відома.

2. Самбірському МВ ГУ МВС України у Львівській області (В. Кулик):

2.1. Активізувати роботу щодо попередження, профілактики та розкриття злочинів, дотримання громадського порядку в населених пунктах. Основну увагу приділяти розкриттю важких та резонансних злочинів, які формують громадську думку про роботу міліції, докладати максимум зусиль з метою викриття злочинців.

2.2 Забезпечити контроль за особами, які перебувають на профілактичних обліках Самбірського МВ ГУ МВС України у Львівській області, зосередивши увагу на тих, які звільнились з місць позбавлення волі.

2.3 Постійно здійснювати рейди з метою виявлення фактів самогоноваріння, розповсюдження фальсифікованої алкогольної продукції.

2.4. Посилити контроль за дотриманням графіків роботи закладів торгівлі та громадського харчування, розташованих поблизу місць масового перебування молоді.

2.5. Активізувати роботу щодо залучення членів громадських формувань з охорони громадського порядку до здійснення правоохоронних заходів.

2.6. Вжити додаткових заходів по розшуку умовно засуджених осіб, місцезнаходження яких невідомо.

2.7. Постійно проводити інструктаж членів громадських формувань з охорони громадського порядку перед виходом на чергування.

2.8. Звернути особливу увагу дільничним інспекторам міліції Самбірського МВ ГУ МВС України у Львівській області на роботу Народних домів, стадіонів та інших закладів розташованих в місцях масового дозвілля молоді.

2.9. Спільно з міськими, селищним та сільськими головами забезпечити виконання заходів із забезпечення правопорядку на території Самбірського району дільничними інспекторами Самбірського МВ ГУ МВС України у Львівській області та членами громадських формувань з охорони громадського порядку.

2.10. Організовувати зустрічі керівництва Самбірського МВ ГУ МВС України у Львівській області та дільничних інспекторів міліції з населенням, трудовими, педагогічними колективами для визначення конкретних дій щодо боротьби з порушеннями на підзвітній території та проведення профілактичної роботи.

2.11. Націлювати особовий склад на чуйне та ввічливе ставлення до громадян, які звертаються в міськвідділ міліції з заявами та пропозиціями, не допускати формалізму та бездушності, детально та скрупульозно проводити по них перевірки з метою укріплення довіри громадян до органів внутрішніх справ як до захисника їх законних прав та інтересів.

3. Міським, селищному, сільським головам району:

3.1. Покращувати матеріально-технічне забезпечення дільничних інспекторів, створювати належні умови для прийому громадян на підлеглих територіях.

3.2. Залучати додаткові сили добровільних громадських формувань для стабілізації та покращення криміногенної ситуації в населених пунктах району, надавати практичну допомогу Самбірському МВ ГУ МВС України у Львівській області в активізації роботи щодо попередження та розкриття злочинів, розшуку злочинців, що переховуються від правосуддя, наведення належного порядку в громадських місцях.

3.3 Проводити роз’яснювальну роботу серед населення щодо активізації в населених пунктах району роботи громадських формувань з попередження та профілактики крадіжок колективного і особистого майна громадян, здійснення патрулювання територій у вечірній та нічний час під керівництвом дільничних інспекторів міліції.

4. Сектору взаємодії з правоохоронними органами, оборонної та мобілізаційної роботи районної державної адміністрації (П. Рибак) на виконання рішення Колегії у десятиденний термін підготувати доручення голови районної державної адміністрації.

5. Контроль за виконанням рішення Колегії покласти на керівника апарату районної державної адміністрації Галину Кухар.

 

/w:AlwaysShowPlaceholderText lang= p class=/span

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 110 гостей та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua