Самбірська

районна державна адміністрація

САМБІРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РІШЕННЯ

Колегії Самбірської районної державної адміністрації

від “_29_” _травня_ 2012 року № _13_

Про фінансування робіт з проведення реформування земельних відносин в районі

Заслухавши інформацію начальника управління Держкомзему у Самбірському районі Львівської області Ганни Маркович щодо фінансування робіт з проведення нормативної грошової оцінки земель населених пунктів, інвентаризації земель, встановлення меж водоохоронних зон та прибережних захисних смуг, розроблення схем землеустрою та техніко-економічного обґрунтування використання і охорони земель за рахунок коштів місцевих бюджетів на 2012 рік, Колегія районної державної адміністрації зазначає, що в цілому реформування в сфері земельних відносин проходить стабільно та прогнозовано. В районі реалізовуються програми затверджені органами місцевого самоврядування щодо проведення нормативної грошової оцінки земель населених пунктів, інвентаризації земель в межах населених пунктів та за їх межами.

Проте слід зазначити, що на фоні позитивних змін залишається низка проблем та невирішених питань, які впливають на проведення земельної реформи на території району, зокрема:

- відсутність коштів в місцевих бюджетах на проведення робіт зазначених в інформації начальника управління Держкомзему у Самбірському районі;

- не в повній мірі використовуються органами місцевого самоврядування кошти, що надходять у порядку відшкодування втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва на проведення земельної реформи.

Враховуючи зазначене, та з метою виконання Національно плану дій на 2012 рік щодо впровадження Програми економічних реформ на 2012-2014 роки «Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава», а також продовження та завершення робіт з проведення (корегування) нормативної грошової оцінки земель населених пунктів, інвентаризації земель, виготовлення Схем землеустрою і техніко-економічних обґрунтувань використання та охорони земель сільських, селищної та міських рад району, встановлення меж водоохоронних зон та прибережних захисних смуг рік та потоків, Колегія районної державної адміністрації

В И Р І Ш И Л А :

1. Інформацію начальника управління Держкомзему у Самбірському районі Львівської області Ганни Маркович щодо фінансування робіт з проведення нормативної грошової оцінки земель населених пунктів, інвентаризації земель, встановлення меж водоохоронних зон та прибережних захисних смуг, розроблення схем землеустрою та техніко-економічного обґрунтування використання і охорони земель за рахунок коштів місцевих бюджетів на 2012 рік взяти до відома.

2. Управлінню Держкомзему у Самбірському районі (Г. Маркович) встановити контроль за ефективним використанням коштів місцевих бюджетів, виділених під програми з проведення земельної реформи.

3. Головам виконавчих комітетів міських, селищної та сільських рад:

3.1. Провести роботу з пошуку додаткових джерел надходження доходів до місцевих бюджетів.

3.2. При перегляді місцевих бюджетів у 2012 році та формуванні бюджетів на 2013 рік передбачити кошти на проведення (корегування) нормативної грошової оцінки земель населених пунктів (при потребі проведення (корегування) грошової оцінки земель), інвентаризації земель в межах та за межами населених пунктів, встановлення меж водоохоронних зон та прибережних захисних смуг, розроблення схем землеустрою та техніко-економічного обґрунтування використання і охорони земель, максимально ефективно використавши кошти, що надходять в порядку відшкодування втрат від сільськогосподарського виробництва.

4. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

В. о. першого заступника голови

районної державної адміністрації Іван Пікулицький

 

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 48 гостей та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua