Самбірська

районна державна адміністрація

САМБІРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РІШЕННЯ

Колегії Самбірської районної державної адміністрації

від “_29_” _травня_ 2012 року № _12_

Про організацію літнього таборування та відпочинку учнівської молоді в районі

Заслухавши та обговоривши доповідь начальника відділу у справах сім’ї, молоді та спорту районної державної адміністрації Василя Леська про організацію літнього таборування та відпочинку учнівської молоді в районі, Колегія районної державної адміністрації зазначає, що в районі проведено ряд заходів з організації літнього таборування та відпочинку учнівської молоді.

Впродовж травня 2012 року проведено 2 наради з директорами загальноосвітніх шкіл та начальниками пришкільних відпочинкових таборів за участю представників районної санітарно-епідеміологічної станції та центральної районної лікарні. Відділ освіти районної державної адміністрації розробив методичні рекомендації, зразки перспективних планів роботи, упорядкував бібліографічний покажчик літератури на допомогу організаторам літнього відпочинку учнів в оздоровчих пришкільних таборах та спортивно-туристичному оздоровчому комплексі „Прикарпаття” ім. Кирила Осьмака в с. Сприня.

Головою Самбірської районної державної адміністрації прийнято розпорядження від 10 травня 2012 року «Про заходи з організації і проведення оздоровлення відпочинку дітей влітку 2012 року».

Впродовж літнього періоду 2012 року планується охопити оздоровленням та відпочинком 3250 учнів при 35 загальноосвітніх школах у пришкільних відпочинкових таборах з 6-годинним перебуванням, 250 учнів соціально-незахищених категорій з шкіл району та вихованців дитячого будинку «Рідний дім» в СТОК „Прикарпаття” в с. Сприня.

Відділом у справі сімї, молоді та спорту заплановано оздоровлення 90 дітей району за пластовою методикою (виховно-вишкільний табір). На цей захід передбачено кошти відділу із заходів у сумі 5 тис. грн. Впродовж літа 2012 року 100 учнів шкіл району будуть оздоровлюватися в таборах області та України, а також в дитячих центрах «Артек» та «Молода гвардія» за кошти управління з питань сім’ї та молоді Львівської обласної державної адміністрації.

В бюджеті відділу освіти районної державної адміністрації закладено 329 тис. грн. для харчування учнів у пришкільних таборах, 550 тис. грн. для оздоровлення учнів соціально-незахищених категорій з шкіл району у СТОК „Прикарпаття” ім. Кирила Осьмака та вихованців районного дитячого будинку “Рідний дім”.

Відпочинок школярів у пришкільних таборах буде здійснюватися з 5 по 21 червня 2012 року. За бюджетні кошти буде забезпечено дворазове гаряче харчування з розрахунку 8 грн. в день на одну дитину. Відпочинкові групи при школах будуть працювати протягом усього літа.

Літній оздоровчий сезон в СТОК „Прикарпаття” ім. Кирила Осьмака планується розпочати 13 червня 2012 року.

Впродовж літа 2012 року закладами освіти планується оздоровити 3500 учнів, що становить 50,6 % від загальної кількості учнів шкіл району, а також 190 учнів, які будуть оздоровлюватися в наметовому містечку та таборах обласного та всеукраїнського рівнів, що становить 2,7 %.

З метою забезпечення ефективного оздоровлення та повноцінного відпочинку дітей у 2012 році, створення належних умов для освітньої, культурно-виховної, фізкультурно-оздоровчої та спортивної роботи, організації якісного медичного обслуговування та відпочинку школярів Самбірщини влітку 2012 року Колегія районної державної адміністрації

В И Р І Ш И Л А :

1. Інформацію про організацію літнього таборування та відпочинку учнівської молоді взяти до відома.

2. Відділу освіти районної державної адміністрації (Л. Охріменко):

2.1. Забезпечити оздоровлення учнів в пришкільних таборах району та організувати їх 6-годинне перебування, дворазове гаряче харчування за бюджетні кошти відділу освіти з розрахунку 8 грн. в день на одну дитину із тривалістю оздоровчої зміни 14 днів згідно з додатком.

2.2. Відкрити літній оздоровчий сезон в спортивно-туристичному оздоровчому комплексі “Прикарпаття” ім. Кирила Осьмака в с. Сприня 13 червня 2012 року

2.3. Вживати заходів щодо безпечного перебування дітей у дитячих оздоровчих закладах, підвищення відповідальності керівників, вихователів та інших працівників за життя та здоров’я дітей, приділяти особливу увагу профілактиці дитячого травматизму та запобіганню нещасним випадкам.

2.4. Щомісячно, починаючи з червня, до 15 числа інформувати відділ у справах сім’ї, молоді та спорту районної державної адміністрації та головне управління освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації про хід літнього оздоровлення дітей та учнівської молоді, підсумкову інформацію подати до 1 жовтня 2012 року.

3. Відділу у справах сім’ї, молоді та спорту районної державної адміністрації (В. Лесько)

3.1. Інформувати управління з питань сім'ї та молоді Львівської обласної державної адміністрації про хід проведення оздоровчої кампанії в районі вчасно у встановлені терміни, попередньо погодивши з управлінням статистики у Самбірському районі звітність про кількість оздоровлених дітей.

3.2. Спільно з відділенням кримінальної міліції у справах дітей Самбірського МВ ГУ УМВСУ у Львівській області (В. Підзирайло), службою у справах дітей районної державної адміністрації (Л. Волошин), відділом освіти (Л. Охріменко) в літній період (у вечірній час) проводити рейди-перевірки закладів торгівлі, громадського харчування та розважальних закладів з питань дотримання правил торгівлі алкогольними й тютюновими виробами, а також недопущення перебування в них дітей після 22:00 год.

3. Відділу освіти районної державної адміністрації (Л. Охріменко), районному дитячому будинку “Рідний дім” (М. Янушевич) забезпечити оздоровлення дітей районного дитячого будинку “Рідний дім” в СТОК “Прикарпаття” ім. Кирила Осьмака с. Сприня впродовж червня-серпня 2012 року (не менше 21 дня) за рахунок бюджетних асигнувань, передбачених на утримання районного дитячого будинку “Рідний дім” в 2012 році.

4. Самбірській центральній районній лікарні (Ю. Денько)

4.1. Укласти угоди з навчальними закладами щодо медичного супроводу учнів під час роботи пришкільних таборів.

4.2. Здійснювати контроль за оснащенням медичних пунктів дитячих оздоровчих закладів відповідно до переліку лікарських засобів, виробів медичного призначення обов’язкових для оздоровчих закладів.

4.3. Зобов’язати медичних працівників відпочинкових та оздоровчих таборів проводити заняття з персоналом та дітьми з питань профілактики групових інфекційних захворювань та харчових отруєнь, травматизму, утоплення, надання першої долікарської допомоги, здорового способу життя.

4.4. Забезпечити проведення медичних оглядів дітей під час оформлення до оздоровчого закладу та видачу необхідної документації (ф. 079/0).

5. Фінансовому управлінню районної державної адміністрації (В. Демків) забезпечити своєчасне фінансування заходів щодо організації літнього таборування та відпочинку учнівської молоді в районі за рахунок коштів, передбачених кошторисами витрат відділу освіти та відділу у справах сім’ї, молоді та спорту районної державної адміністрації.

6. Контроль за виконанням рішення Колегії покласти на заступника голови районної державної адміністрації Ігоря Бобровського.

В. о. першого заступника голови

районної державної адміністрації Іван Пікулицький

 

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 57 гостей та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua