Самбірська

районна державна адміністрація

САМБІРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РІШЕННЯ

Колегії Самбірської районної державної адміністрації

від “_29_” _травня_ 2012 року № _11_

Про підсумки проведення місячника озеленення прибирання та благоустрою і Дня довкілля

Заслухавши та обговоривши інформацію в. о. першого заступника голови районної державної адміністрації Івана Пікулицького «Про підсумки проведення місячника озеленення прибирання та благоустрою і Дня довкілля» Колегія районної державної адміністрації

В И Р І Ш И Л А :

1. Роботу по організації та проведення місячника озеленення прибирання та благоустрою і Дня довкілля визнати задовільною.

2. Інформацію в. о. першого заступника голови районної державної адміністрації Івана Пікулицького про підсумки проведення місячника благоустрою в районів взяти до відома.

3. Головам органів місцевого самоврядування подати до 20 грудня 2012 року належно оформлені матеріали (відповідно до умов конкурсу) до районного оргкомітету для участі у всеукраїнському конкурсі «Населений пункт найкращого благоустрою і підтримки громадського порядку».

4. Оргкомітету з проведення місячника озеленення прибирання та благоустрою і Дня довкілля (І. Пікулицький) до 25 грудня 2012 року підвести підсумки санітарного стану населених пунктів району і визначити переможців.

5. Фінансовому управлінню районної державної адміністрації (В. Демків) передбачити кошти на преміювання переможців конкурсу «Населений пункт найкращого благоустрою і підтримки громадського порядку».

7. Контроль за виконанням рішення залишаю за собою.

В. о. першого заступника голови

районної державної адміністрації Іван Пікулицький

 

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 57 гостей та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua