Самбірська

районна державна адміністрація

САМБІРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РІШЕННЯ

Колегії Самбірської районної державної адміністрації

від “_29_” _травня_ 2012 року № _10_

Про підсумки роботи житлово-комунального

господарства району в осінньо-зимовий

період 2011/12 року та завдання на

наступний опалювальний період

Опалювальний період 2011/12 року загалом пройшов успішно, не було довготривалих аварій, а ті що виникали, як правило, ліквідовувались у нормативні терміни. Досвід останніх років, організація та оперативний контроль за виконанням запланованих заходів та прийнятих рішень дають позитивні результати щодо своєчасної підготовки до зими об’єктів життєзабезпечення населених пунктів району.

З метою усунення недоліків, що мали місце в попередньому опалювальному сезоні та своєчасної підготовки об’єктів життєзабезпечення населених пунктів району до сталої роботи в осінньо-зимовий період 2012/13 року Колегія районної державної адміністрації

В И Р І Ш И Л А :

1. Новокалинівському міському голові Богдану Юзвяку, Рудківському міському голові Тарасу Курилу, Ралівському сільському голові Володимиру Бучку, головному лікарю Самбірської центральної районної лікарні Юрію Деньку, начальникові відділу освіти районної державної адміністрації Леоніду Охріменку:

1.1. Забезпечити в повному обсязі та у встановлені терміни виконання спільного наказу Мінпаливенерго України та Мінжитлокомунгоспу України від 10 грудня 2008 року № 620/378 «Про затвердження Правил підготовки теплових господарств до опалювального сезону», звернувши особливу увагу на терміни завершення підготовчих робіт з отриманням акту готовності:

- для об’єктів теплопостачання (котельні, теплотраси) до 15 вересня 2012 року;

- для об’єктів споживача (житлові будинки, будинки соціальної сфери) до 25 вересня 2015 року.

1.2. Не допускати порушення встановлених термінів подання відділу регіонального розвитку, містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства районної державної адміністрації звітності за формою ЖКГ-зима щомісячно до 10 і 25 числа починаючи з 1 червня до 1 жовтня 2012 року.

1.3. Розробити і затвердити заходи для забезпечення якісної експлуатації димових та вентиляційних каналів.

2. Відділу освіти районної державної адміністрації, Самбірській центральній районній лікарні вжити заходів щодо заготівлі вугілля для бюджетних установ, організацій на осінньо-зимовий період 2012/13 року до 15 жовтня 2012 року з якісними показниками: зольністю до 28 % (при опаленні від котельні) і до 22 % (при пічному опаленні) та вологістю до 10 %.

3. Рекомендувати Новокалинівському, Рудківському міським та Ралівському сільському головам:

3.1. При затвердженні місцевих бюджетів передбачити видатки:

- на виконання заходів з підготовки житлово-комунального господарства до роботи в зимових умовах;

- на проведення енергетичних аудитів.

3.2. Створити комісії для забезпечення контролю та надання дієвої допомоги у виконанні заходів з підготовки об’єктів житлово-комунального призначення для роботи в осінньо-зимовий період 2012/13 року.

3.3. Постійно проводити роз’яснювальну роботу серед населення та інших категорій споживачів щодо забезпечення стовідсоткової оплати спожитих житлово-комунальних послуг, використовуючи для цього засоби масової інформації, індивідуальні зустрічі, судочинні органи та інше.

3.4. У відповідності до актів чинного законодавства забезпечити до 1 вересня 2012 року встановлення договірних стосунків між власниками майна, виробниками-надавачами та споживачами житлово-комунальних послуг.

3.5. До початку опалювального сезону привести у відповідність тарифи на послуги теплопостачання до економічно-обґрунтованих витрат на їх виробництво з обов’язковим дотриманням вимог чинного законодавства.

3.6. До 1 жовтня 2012 року укласти угоди зі сторонніми організаціями на залучення техніки до снігоочищувальних робіт у населених пунктах.

4. Новокалинівському ВУЖКГ забезпечити виконання графіку погашення заборгованості за газ.

5. Відділу регіонального розвитку, містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства (І. Когут):

5.1. Підготовити проект розпорядження голови районної державної адміністрації на виконання цього рішення.

5.2. Забезпечити контроль за виконанням робіт з підготовки до роботи в осінньо-зимовий період 2012/13 року та їх координацію.

6. Контроль за виконанням рішення залишаю за собою

В. о. першого заступника голови

районної державної адміністрації Іван Пікулицький

 

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 67 гостей та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua