Самбірська

районна державна адміністрація

САМБІРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РІШЕННЯ

Колегії Самбірської районної державної адміністрації

від “_26_” _квітня_ 2012 року № _9_

Про стан фінансово-бюджетної дисципліни в органах місцевого самоврядування за І квартал 2012 року

Враховуючи інформацію заступника начальника Старосамбірської об’єднаної державної фінансової інспекції Богдана Федака «Про наслідки ревізій використання бюджетних коштів і збереження матеріальних цінностей в органах місцевого самоврядування за І квартал 2012 року» та з метою покращення фінансово-бюджетної дисципліни в районі, забезпечення максимального усунення виявлених порушень і недоліків та недопущення виявлених порушень в подальшому, Колегія районної державної адміністрації

В И Р І Ш И Л А :

1. Сільським головам: Луківському — М. Федак, Великобілинському — М. Білинскому-Тарасовичу, Купновицькому — В. Самардаку, Бабинському — С. Несторяк:

1.1. Вжити заходи щодо максимального відшкодування виявлених за наслідками контрольних заходів втрат фінансових та матеріальних ресурсів.

1.2. Посилити контроль за дотриманням фінансово-бюджетної дисципліни, раціональним та ефективним використанням коштів в установах, які фінансуються з сільських бюджетів, вжити додаткових заходів щодо попередження порушень при використанні бюджетних коштів.

1.3. Зобов’язати спеціалістів-землевпорядників провести обстеження земельних ділянок, які знаходяться на території сільських рад щодо їх цільового використання, дотримання умов договорів оренди з метою недопущення використання земельних ділянок комунальної форми власності без укладених договорів.

1.4. Вести постійний контроль за своєчасністю та повнотою поступлення до бюджету коштів від продажу земельних ділянок та відшкодуванням втрат сільськогосподарського виробництва у разі зміни їх цільового використання.

1.5. Притягнути до відповідальності спеціалістів по веденню бухгалтерського обліку за допущені порушення та недоліки в роботі по контролю за використанням бюджетних коштів та зобов’язати їх підвищити відповідальність за дотримання вимог діючого законодавства.

2. Сільським, селищному, міським головам:

2.1. Забезпечити збільшення обсягів надходження з продажу земельних ділянок несільськогосподарського призначення та об’єктів комунальної власності.

2.2. Покращити претензійно-позовну роботу за не укладання договірних зобов’язань із суб’єктами господарювання.

2.3. Продаж вільних ділянок та відчуження комунального майна, що є власністю територіальних громад, проводити виключно через аукціон.

2.4. Активізувати роботу клубних закладів в частині організації платних культурно-масових заходів (вечорів відпочинку) та збільшення за їх рахунок надходжень до спеціального фонду бюджету.

3. Фінансовому управлінню районної державної адміністрації (В. Демків):

3.1. З метою запобігання виявлених ревізіями недоліків та порушень посилити попередній та поточний контроль за використанням бюджетних коштів; в разі виявлення фактів фінансових порушень надавати пропозиції щодо притягнення до відповідальності винних посадових осіб.

3.2. Активізувати роботу щодо збільшення доходів відповідних бюджетів за рахунок додаткових надходжень від оренди комунального майна та орендної плати за використання земельних ділянок.

3.3. З метою попередження порушень бюджетного законодавства та порушень фінансової дисципліни у ІІ кварталі 2012 року провести з головними бухгалтерами нараду-семінар з питань оплати праці.

4. Контроль за виконанням рішення Колегії покласти на в. о. першого заступника голови районної державної адміністрації Івана Пікулицького.

Голова Колегії Іван Білак

 

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 221 гість та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua