Самбірська

районна державна адміністрація

САМБІРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РІШЕННЯ

Колегії Самбірської районної державної адміністрації

від “_26_” _квітня_ 2012 року № _8_

РІШЕННЯ

Про стан дотримання чинного законодавства про державну службу та боротьбу з корупцією в структурних підрозділах райдержадміністрації

Заслухавши та обговоривши інформацію керівника апарату Самбірської районної державної адміністрації Галини Кухар про стан дотримання вимог чинного законодавства про державну службу та боротьбу з корупцією в структурних підрозділах райдержадміністрації, Колегія районної державної адміністрації зазначає, що кадрова робота в структурних підрозділах Самбірської райдержадміністрації проводиться відповідно до вимог Конституції України, законів України „Про державну службу”, „Про засади запобігання і протидії корупції” та інших нормативно-правових актів з питань державної служби.

З метою забезпечення дотримання вимог законів України „Про державну службу”, „Про засади запобігання і протидії корупції” та інших нормативно-правових актів з питань державної служби та усунення недоліків в роботі Колегія районної державної адміністрації:

В И Р І Ш И Л А :

1. Інформацію керівника апарату Самбірської районної державної адміністрації Галини Кухар про стан дотримання вимог чинного законодавства про державну службу та боротьбу з корупцією в структурних підрозділах районної державної адміністрації взяти до відома.

2. Визнати, що кадрова робота в структурних підрозділах районної державної адміністрації відповідає вимогам законів України „Про державну службу” та „Про засади запобігання і протидії корупції”.

3. Відділу організаційно-кадрової роботи районної державної адміністрації (О. Галюлько), службі у справах дітей районної державної адміністрації (Л. Волошин), відділу освіти районної державної адміністрації (Л. Охріменко), відділу культури і туризму районної державної адміністрації (В. Федірко), управлінню праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації (О. Затварська), управлінню агропромислового розвитку районної державної адміністрації (Д. Глухий), фінансовому управлінню районної державної адміністрації (В. Демків), Самбірському районному центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (Г. Міньків):

3.1.1. Прийняття на державну службу здійснювати відповідно до вимог статті 15 Закону України „Про державну службу” та нормативно-правових актів з питань державної служби.

3.1.2. Вживати заходів щодо попередження порушень законодавства про державну службу.

3.1.3. Розробляти щорічно плани заходів щодо запобігання і протидії корупції в структурних підрозділах райдержадміністрації.

3.1.4. Оприлюднювати інформацію про вжиті заходи щодо запобігання і протидії корупції та про осіб, притягнутих до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень.

3.1.5. Постійно проводити удосконалення знань щодо вивчення основних вимог Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції» в структурних підрозділах райдержадміністрації.

4. Відділу організаційно-кадрової роботи районної державної адміністрації підготувати проект розпорядження голови райдержадміністрації на виконання даного рішення Колегії, враховуючи пропозиції та зауваження, висловлені під час обговорення.

5. Контроль за виконанням рішення Колегії покласти на керівника апарату районної державної адміністрації Галину Кухар.

 

Голова Колегії
 
Іван Білак

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 72 гостя та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua