Самбірська

районна державна адміністрація

САМБІРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РІШЕННЯ

Колегії Самбірської районної державної адміністрації

від “_31_” _серпня_ 2011 року № _23_

Про стан пасажирських перевезень в районі та шляхи його покращення

Заслухавши та обговоривши інформацію першого заступника голови районної державної адміністрації Ігоря Гамрищака про стан пасажирських перевезень в районі та шляхи його покращення, Колегія районної державної адміністрації зазначає, що пасажирські перевезення в районі здійснюють 12 автоперевізників на 146 маршрутах. В районі зареєстровано ВАТ «Самбірське АТП-14608» (І. Романяк), яке здійснює пасажирські перевезення на 106 маршрутах (58 приміських, 44 міжміських, 2 міжнародних та 2 обласних).

За сім місяців 2011 року підприємствами галузі перевезено 3007 тисяч пасажирів і виконано 53150 тис. пас./км.

Підприємствами галузі за 7 місяців 2010 року отримано 6170 тис. грн. валових доходів. За сім місяців 2011 року сплачено 1007,9 тис. грн. всіх видів податку.

Низьким залишається рівень заробітної плати. Так, за 7 місяців 2010 року середньомісячна заробітна плата по галузі транспорту становить 902,0 грн., що на 158 грн. більше в порівнянні з відповідним періодом минулого року.

З метою покращення якості транспортних послуг у 2011 році ВАТ «Самбірське АТП-14608» оновлено рухомий склад підприємства двома новими автобусами марки ПАЗ-3205 і двома новими автобусами марки БАЗ «Еталон».

Проблемними питаннями в галузі транспорту є: незадовільний стан автодоріг на території району, відсутність пільгового кредитування для закупівлі нової техніки, відсутність чіткого механізму обліку пільгових категорій пасажирів та відшкодування збитків від перевезення цієї категорії пасажирів.

З метою покращення стану пасажирських перевезень на території Самбірського району Колегія районної державної адміністрації

В И Р І Ш И Л А :

1. Інформацію першого заступника голови районної державної адміністрації І. Гамрищака про стан пасажирських перевезень в районі та шляхи його покращення прийняти до відома.

2. Керівникам автотранспортних підприємств району, приватним перевізникам:

2.1. Розробити комплекс заходів щодо забезпечення безпечного перевезення пасажирів та надати в термін до 23 вересня 2010 року в районну державну адміністрацію.

2.2. Спільно з відділом розвитку інфраструктури районної державної адміністрації (Б. Сенейко) та органами місцевого самоврядування провести аналіз існуючих маршрутів щодо їх оптимізації відповідно до потреб населення району.

2.3. Забезпечити дотримання графіків руху пасажирських перевезень у вихідні та святкові дні.

2.4. Інформувати населення району через засоби масової інформації про зміни тарифів на пасажирські перевезення.

2.5. З метою дотримання безпеки пасажирських перевезень провести оновлення діючих транспортних засобів на нові.

3. Відділу розвитку інфраструктури районної державної адміністрації (Б. Сенейко):

3.1. Щомісячно до 10 числа надавати інформацію про виявлені порушення перевізниками та вжиті до них заходи в обласний конкурсний комітет на перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування.

3.2. В термін до 5 вересня 2011 року підготувати проект доручення голови районної державної адміністрації на виконання даного рішення із врахуванням зауважень і пропозицій, висловлених в ході обговорення.

4. Контроль за виконанням рішення Колегії покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації Ігоря Гамрищака.

Голова Колегії Іван Білак

 

 

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 209 гостей та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua