Самбірська

районна державна адміністрація

САМБІРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РІШЕННЯ

Колегії Самбірської районної державної адміністрації

від “24” _лютого_ 2011 року № 1

Про підсумки роботи територіально-господарського комплексу району за 2010 рік та виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Самбірського району на 2010 рік

Заслухавши інформацію першого заступника голови районної державної адміністрації Ігоря Гамрищака “Про підсумки роботи територіально-господарського комплексу району за 2010 рік та виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Самбірського району на 2010 рік” та співдоповідача — начальника управління агропромислового розвитку районної державної адміністрації Дмитра Глухого, Колегія районної державної адміністрації зазначає, що в районі здійснювалися заходи, які забезпечували економічний та соціальний розвиток району, сприяли виконанню програмних завдань.

Приріст обсягів промислової продукції склав 10 %. Збільшено виробництво найважливіших видів промислової продукції: м’яса птиці на 18,2 %, комбікормів - на 40,8 %, керамічної цегли - на 26 %, ковбасних виробів – у 2,2 рази.

Виробництво м’яса всіма категоріями господарств збільшено на 5,7 %.

Агрогосподарствами району проведено 100 % виплату коштів за оренду земельних паїв та оренду майна.

Заборгованість по податкових платежах станом на 01.01.2011 року склала 37,1 тис. грн. і зменшилась по відношенню до початку року на 88,9 %.

В районі немає заборгованості із виплати заробітної плати.

Проте слід зазначити, що незважаючи на забезпечення в цілому сталого економічного розвитку району і вирішення низки соціальних питань, у роботі територіально-господарського комплексу району мають місце ряд проблемних питань, які залишаються невирішеними.

Сім промислових підприємств району зменшили обсяги промислової продукції. Два підприємства не налагодили роботу.

У сільському господарстві зменшено виробництво окремих видів рослинницької продукції, зокрема зернових культур на 14,7 %, ріпаку – на 6,1 %, картоплі – на 33,1 %.

Виробництво молока зменшилось на 5,6 %.

Знизилися платежі до Зведеного бюджету України на 180,2 тис. грн., до Державного бюджету – на 3114,0 тис. грн. Бюджет району виконано на 93,6 %. Із 38 органів місцевого самоврядування 29 не виконали плану наповнення дохідної частини бюджету.

Враховуючи зазначене, та з метою виправлення існуючих недоліків, концентрації зусиль на вирішенні найгостріших проблем, забезпечення оптимального збалансованого економічного та соціального розвитку, а також забезпечення виконання показників Програми соціально-економічного розвитку району на 2011 рік Колегія районної державної адміністрації

В И Р І Ш И Л А :

1. Інформацію першого заступника голови районної державної адміністрації Ігоря Гамрищака “Про підсумки роботи територіально-господарського комплексу району за 2010 рік та виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Самбірського району на 2010 рік” та співдоповідача — начальника управління агропромислового розвитку районної державної адміністрації Дмитра Глухого взяти до відома.

2. Управлінню економіки районної державної адміністрації (І. Несторак):

2.1. Проводити систематичний аналіз виконання основних економічних показників, вчасно виявляти недоліки в забезпеченні виконання показників та вживати конкретних заходів щодо їх ліквідації.

2.2. Відслідковувати поточний стан справ щодо реалізації інвестиційних проектів на території району.

2.3. Забезпечувати проведення моніторингу та аналізу роздрібних цін на соціально-значимі продукти харчування в підприємствах торгівлі всіх форм власності.

3. Управлінню агропромислового розвитку районної державної адміністрації (Д. Глухий):

3.1. Провести детальний аналіз діяльності агроформувань району, виявити основні причини невиконання завдань по виробництву основних видів сільськогосподарської продукції і вжити конкретні заходи, спрямовані на нарощення основних видів сільськогосподарської продукції у 2011 році та підвищення врожайності основних сільськогосподарських культур.

3.2. Перевірити та проаналізувати стан підготовки агрогосподарств району до весняно-польових робіт, звернути особливу увагу на забезпечення їх високорепродукційним насінням, пально-мастильними матеріалами, мінеральними добривами та засобами захисту рослин.

3.3. Забезпечити дотримання сівозмін, що передбачають використання передових технологій та сприяють покращенню структури грунтів і підвищенню врожайності сільськогосподарських культур.

3.4. Вжити додаткових заходів щодо покращення показників виробництва тваринницької продукції, стабілізації чисельності поголів’я худоби в індивідуальному та суспільному секторах.

3.5. Встановити контроль за ефективним використанням коштів місцевого та державного бюджетів, виділених під програми розвитку сільськогосподарського виробництва.

4. Управлінню праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації (О. Затварська):

4.1. Проводити аналіз показників заробітної плати на підприємствах району, посилити контроль за дотриманням чинного законодавства про оплату праці на підприємствах в частині дотримання рівня мінімальної заробітної плати. Особливу увагу звернути на недопущення заборгованості із виплати заробітної плати.

4.2. Разом з міськрайонним центром зайнятості (І. Тимців) здійснювати щомісячний моніторинг створення нових робочих місць з метою безумовного виконання завдань Програми зайнятості на 2010-2011 роки, відслідковувати процеси вивільнення працівників.

4.3. Активізувати роботу робочої групи з питань виплати заробітної плати та зайнятості населення, проводити роз’яснювальну роботу через засоби масової інформації з населенням та роботодавцями щодо легалізації нарахованої заробітної плати.

5. Державній податковій інспекції у Самбірському районі (Р. Лазірко), фінансовому управлінню районної державної адміністрації (В. Демків) вжити заходів щодо забезпечення податкових надходжень до бюджетів усіх рівнів, вишукати додаткові джерела наповнення дохідної частини бюджету.

6. Рекомендувати виконкомам міських, селищної та сільських рад:

6.1. Помісячно проводити ретельний аналіз надходжень до бюджету в розрізі податків та їх платників.

6.2. Провести інвентаризацію платників податків, які зареєстровані на території відповідної місцевої ради, і добитися безумовної сплати ними всіх платежів до бюджету.

7. Стрілковицькому сільському голові Олександрі Хробак взяти під особистий контроль питання завершення реконструкції дитячого дошкільного закладу в с. Стрілковичі.

8 Відділу розвитку інфраструктури районної державної адміністрації (Б. Сенейко) систематично проводити контроль за якістю проведеного ремонту на автодорогах району.

9. Новокалинівському ВУЖКГ (М. Худзей), Ралівському ВУЖКГ (Р. Качмар), Рудківському ВУЖКГ (Я. Колцьо) активізувати роз’яснювальну роботу серед населення щодо своєчасної сплати боргів за отримані житлово-комунальні послуги.

10. Управлінню економіки районної державної адміністрації підготувати проект розпорядження голови районної державної адміністрації на виконання цього рішення.

11. Контроль за виконанням рішення Колегії покласти на заступників голови районної державної адміністрації відповідно до розподілу функціональних обов’язків.

Голова Колегії Іван Білак

Завізували:

 

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 103 гостя та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua