Самбірська

районна державна адміністрація

САМБІРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РІШЕННЯ

КОЛЕГІЇ САМБІРСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

від “_25_” _серпня_ 2016 року № _19_

Про хід виконання заходів щодо практичного виконання актів і доручень Президента України та Кабінету Міністрів України з питань реалізації державної кадрової політики в Самбірській районній державній адміністрації

Заслухавши та обговоривши інформацію завідувача сектору управління персоналом Самбірської районної державної адміністрації Оксани Галюлько про хід виконання заходів щодо практичного виконання актів і доручень Президента України та Кабінету Міністрів України з питань реалізації державної кадрової політики в Самбірській районній державній адміністрації, Колегія районної державної адміністрації зазначає, що в райдержадміністрації здійснюються заходи щодо практичного виконання актів і доручень Президента України та Кабінету Міністрів України з питань реалізації державної кадрової політики.

На підставі статей 2, 25 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», ст. 18 Закону України «Про державну службу», відповідно до Положення про сектор управління персоналом районної державної адміністрації, затвердженого розпорядженням голови районної державної адміністрації від 03 серпня 2016 року № 135-к, з метою забезпечення виконання законів України, актів і доручень Президента України, Кабінету Міністрів України, інших нормативно-правових актів у сфері державної кадрової політики, Колегія Самбірської районної державної адміністрації

В И Р І Ш И Л А :

1. Інформацію завідувача сектору управління персоналом Самбірської районної державної адміністрації Оксани Галюлько про хід виконання заходів щодо практичного виконання актів і доручень Президента України та Кабінету Міністрів України з питань реалізації державної кадрової політики в Самбірській районній державній адміністрації взяти до відома.

2. Визнати роботу районної державної адміністрації такою, що відповідає вимогам актів і доручень Президента України та Кабінету Міністрів України з питань реалізації державної кадрової політики.

3. Сектору управління персоналом районної державної адміністрації (О. Галюлько), службі у справах дітей районної державної адміністрації (Л. Волошин), відділу освіти районної державної адміністрації (Т. Курило), відділу культури районної державної адміністрації (В. Федірко), управлінню соціального захисту населення районної державної адміністрації (О. Добрянська), управлінню агропромислового розвитку районної державної адміністрації (М. Аннич), фінансовому управлінню районної державної адміністрації (О. Парпієва):

3.1. Проаналізувати стан виконання актів і доручень Президента України з питань державної кадрової політики, визначити пріоритети щодо професійного розвитку та раціонального використання кадрів.

3.2. Звернути увагу на персональну відповідальність за виконання актів і доручень Президента України по реалізації державної кадрової політики.

3.3. Створити дієву систему запобігання корупційним діянням з боку працівників і керівних кадрів, які перебувають на державній службі.

3.4. Відповідно до статті 27 Закону України «Про державну службу», Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2016 року № 246, з метою організації та проведення конкурсів на зайняття вакантних посад державної служби утворити конкурсні комісії на зайняття вакантних посад державної служби категорії «Б» і «В», крім посад заступників голови районної державної адміністрації, призначення яких здійснюється головою районної державної адміністрації

3.5. Відповідно до ст. 69 Закону України «Про державну службу» утворити дисциплінарні комісії з розгляду дисциплінарних справ у структурних підрозділах Самбірської районної державної адміністрації.

4. Контроль за виконанням даного рішення Колегії покласти на керівника апарату районної державної адміністрації Руслану Ревть.

Микола Фрей

 

Канал не знайдено

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 406 гостей та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua