Самбірська

районна державна адміністрація

САМБІРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РІШЕННЯ

КОЛЕГІЇ САМБІРСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

від “_25_” _серпня_ 2016 року № _18_

Про хід підготовки житлово-комунального господарства та бюджетних установ району до роботи в осінньо-зимовий період 2016/17 року

На виконання  розпорядження голови районної державної адміністрації від 26 травня 2016 року № 217 «Про підготовку до опалювального сезону 2016/17 року» та рішення Колегії районної державної адміністрації від 26 травня 2016 року № 6 Про підсумки роботи житлово-комунального господарства району в осінньо-зимовий період 2016/17 року та завдання на наступний опалювальний період» створено районну робочу  групу з координації та вирішення проблемних питань з підготовки об’єктів життєзабезпечення до роботи в осінньо-зимовий період та входження в опалювальний сезон 2016/17 року, яка провела чималу роботу по контролю та вирішенню проблемних питань в ході підготовки об’єктів теплопостачання, водопостачання, водовідведення, житлового фонду та об’єктів соціально-культурного призначення до роботи в осінньо-зимовий період.

Заслухавши та обговоривши інформації начальника Новокалинівського ВУЖКГ Володимира Ванівського, начальника Ралівського УЖКГ/1 Романа Качмара, начальника Рудківського ВУЖКГ Ярослава Колця, начальника відділу освіти Тараса Курила, головного лікаря комунального закладу Самбірська центральна районна лікарня Степана Скірина, в. о. начальника відділу культури Галину Ковалів, взявши до уваги інформацію голів об’єднаних територіальних громад про хід підготовки підприємств житлово-комунального господарства та бюджетних установ району до роботи в осінньо-зимовий період 2016/17 року, Колегія Самбірської районної державної адміністрації

В И Р І Ш И Л А:

1. Інформації начальника Новокалинівського ВУЖКГ Володимира Ванівського, начальника Ралівського УЖКГ/1 Романа Качмара, начальника Рудківського ВУЖКГ Ярослава Кольця, начальника відділу освіти Тараса Курила, головного лікаря комунального закладу Самбірська центральна районна лікарня Степана Скірина, в. о. начальника відділу культури Галину Ковалів, голів об’єднаних територіальних громад про хід підготовки підприємств житлово-комунального господарства та бюджетних установ району до роботи в осінньо-зимовий період 2016/17 року взяти до відома.

2. Роботу підприємств житлово-комунального господарства району з підготовки до роботи в осінньо-зимовий період визнати задовільною.

3. Рудківському ВУЖКГ (І. Колцьо), Ралівському УЖКГ/1 (Р. Качмар), Новокалинівському ВУЖКГ (В. Ванівський):

3.1. Постійно проводити роз’яснювальну роботу серед населення та інших категорій споживачів щодо забезпечення стовідсоткової оплати за спожиті енергоносії та житлово-комунальні послуги, використовуючи для цього засоби масової інформації, індивідуальні зустрічі, судові органи та інше.

3.2. Активізувати роботу щодо встановлення договірних стосунків між надавачами та споживачами житлово-комунальних послуг.

4. Новокалинівському ВУЖКГ  (В. Ванівський) Рудківському ВУЖКГ (І. Колцьо):

4.1. Вжити термінових заходів щодо одержання до початку опалювального сезону 2016/17 року необхідних обсягів лімітів газу. 

4.2. До початку опалювального сезону привести у відповідність тарифи на послуги теплопостачання до економічно-обґрунтованих витрат на їх виробництво з обов’язковим дотриманням вимог чинного законодавства.

4.3. Новокалинівському ВУЖКГ  (В. Ванівський) погасити заборгованість за спожитий у 2016 році природний газ в сумі 900,4 тис. грн. перед НАК «Нафтогаз України» до початку опалювального сезону.

5. Відділу освіти районної державної адміністрації (Т. Курило), комунальному закладу Самбірська центральна районна лікарня (С. Скірин), головам об’єднаних територіальних громад до 15 жовтня 2016 року забезпечити твердим паливом, відповідно до потреби, заклади освіти, культури та охорони здоров’я. 

6. Головним розпорядникам коштів районного бюджету вжити заходи щодо забезпечення стовідсоткової оплати за спожиті енергоносії та надані житлово-комунальні послуги бюджетними установами.

7. Сільським, селищному, міським головам до 01 жовтня 2016 року укласти угоди зі сторонніми організаціями на залучення техніки до снігоочищувальних робіт в населених пунктах.

8. Відділу житлово-комунального господарства, будівництва та розвитку інфраструктури (А. Войтович) в десятиденний термін підготувати розпорядження на виконання цього рішення.

9. Контроль за виконанням рішення залишаю за собою.

 

 

 

Голова колегії Микола Фрей

 

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 63 гостя та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua