Самбірська

районна державна адміністрація

САМБІРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РІШЕННЯ

КОЛЕГІЇ САМБІРСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

від “25” серпня 2016 року № _17_

Про стан пасажирських перевезень в районі та шляхи його покращення

Заслухавши та обговоривши інформацію директора ТзОВ «Самбірське АТП-14608» Івана Романяка про стан пасажирських перевезень в районі та шляхи його покращення, Колегія районної державної адміністрації зазначає, що основним перевізником на території Самбірського району є ТзОВ «Самбірське АТП-14608» (І. Романяк), яке здійснює пасажирські перевезення на 89 маршрутах (50 приміських, 35 міжміських, 1 міжнародних та 3 міжобласних).

За перше півріччя 2016 року ТзОВ «Самбірське АТП-14608» перевезено 1688,5 тис. пасажирів і виконано 33500 тис. пас./км. Валові доходи за перше півріччя 2016 року склали 9783,9 тис. грн., сплачено підприємством 2 млн. 153 тис. грн. всіх видів податку.

За 6 місяців 2016 року підприємством не придбано жодного автобуса.  На протязі 2015-2016 років на 19 автобусах було встановлено GPS-трекерів.

Проблемними питаннями в галузі транспорту є: незадовільний стан автодоріг на території району, відсутність пільгового кредитування для закупівлі нової техніки, відсутність чіткого механізму обліку пільгових категорій пасажирів та відшкодування збитків від перевезення цієї категорії пасажирів, робота пасажирського транспорту у вихідні та святкові дні.

З метою покращення стану пасажирських перевезень на території Самбірського району Колегія районної державної адміністрації

В И Р І Ш И Л А :

1. Інформацію директора ТзОВ «Самбірське АТП-14608» Івана Романяка про стан пасажирських перевезень в районі та шляхи його покращення прийняти до відома.

2. Керівникам автотранспортних підприємств району, приватним перевізникам:

2.1. Спільно із відділом житлово-комунального господарства, будівництва та розвитку інфраструктури районної державної адміністрації (А. Войтович) та органами місцевого самоврядування провести аналіз існуючих маршрутів щодо їх оптимізації відповідно до потреб населення району.

2.3. Забезпечити дотримання графіків руху пасажирських перевезень у вихідні та святкові дні, згідно Кодексу законів про працю.

2.4. Інформувати населення району через засоби масової інформації про зміни тарифів на пасажирські перевезення.

2.5. З метою дотримання безпеки пасажирських перевезень провести оновлення діючих транспортних засобів на нові.

2.6. Здійснювати щоденний контроль за санітарно-технічним станом автобусів.

2.7. Провести збори водіїв на яких наголосити про права на безкоштовний проїзд пільгових категорії пасажирів та толерантного ставлення до них. Особливу увагу звернути на право пільгового проїзду на приміських маршрутах.

 2.8. У автобусах обов’язково розмістити інформацію про автоперевізника, перелік категорій пасажирів, які мають дозвіл на пільговий проїзд, графік руху та тарифи на перевезення.

3. Координаційній раді з питань безпеки дорожнього руху, на підставі письмових та усних заяв і скарг жителів району комісійно встановлювати факти порушень перевезень громадян перевізниками району. При виявленні порушень звертатись до обласного та районних конкурсних комітетів на предмет розірвання договорів на здійснення перевезень.

4. Рекомендувати органам місцевого самоврядування спільно з автоперевізником узгодити пропозиції щодо зміни графіку руху автобусів на приміських маршрутах у вихідні та святкові дні.

5. Відділу житлово-комунального господарства, будівництва та розвитку інфраструктури районної державної адміністрації (А. Войтович) в термін до 10 вересня 2016 року підготувати проект доручення голови районної державної адміністрації на виконання даного рішення із врахуванням зауважень і пропозицій, висловлених в ході обговорення.

6. Контроль за виконанням рішення Колегії залишаю за собою.

 

 

 

Голова колегії     Микола Фрей

 

Канал не знайдено

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 945 гостей та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua