Самбірська

районна державна адміністрація

САМБІРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РІШЕННЯ

КОЛЕГІЇ САМБІРСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

від “ _25_ ” _серпня_ 2016 року № _16_

Про стан підготовки закладів освіти району до нового 2016/17 навчального року

Заслухавши та обговоривши інформацію начальника відділу освіти районної державної адміністрації Тараса Курила про стан підготовки закладів освіти району до нового навчального року, колегія Самбірської районної державної адміністрації зазначає, що станом на 25 серпня 2016 року усі навчальні заклади району в цілому готові до початку нового навчального 2016/17 року.

Впродовж літнього періоду проведено поточні ремонти приміщень за рахунок спонсорських коштів, коштів батьків та виконані відповідні роботи за кошти державного фонду регіонального розвитку та місцевих бюджетів.

У рамках реалізації Програми проведення обласного конкурсу мікропроектів місцевого розвитку у Львівській області 2016-2020рр. проведено ремонтні роботи з енергозбереження в 5 навчальних закладах. Проведено заготівлю дров та вугілля на опалювальний період.

Виходячи з наведеного вище, колегія Самбірської районної державної адміністрації

В И Р І Ш И Л А :

1. Інформацію начальника відділу освіти районної державної адміністрації Тараса Курила про стан підготовки закладів освіти району до нового 2016/17 навчального року взяти до відома.

2. Відділу освіти Самбірської районної державної адміністрації (Т. Курило):

2.1. Забезпечити неухильне виконання постанови Кабінету Міністрів України від 12 квітня 2000 року № 646 «Про затвердження інструкції з обліку дітей і підлітків шкільного віку», вжити заходів щодо повного охоплення дітей і підлітків шкільного віку різними формами навчання.

2.2. Для забезпечення рівного доступу до якісної освіти осіб, які потребують корекції фізичного та (або) розумового розвитку, організувати індивідуальне навчання в домашніх умовах.

2.3. Забезпечити раціональне комплектування класів та груп у навчальних закладах, керуючись розпорядженням голови районної державної адміністрації від 07 червня 2016 року № 242 «Про оптимізацію видатків на освітню галузь району в 2016/17 навчальному році».

2.4. До 01 жовтня 2016 року завершити ремонт котелень, підготовку тепломереж до роботи в осінньо-зимовий період.

2.5. Вжити заходів щодо реалізації Регіональної програми з енергозбереження, продовжити здійснення заміни та утеплення вікон і дверей.

2.6. Забезпечити додержання вимог санітарного законодавства при проведенні навчально-виховного процесу та під час перебування дітей у дошкільних групах і в групах продовженого дня.

2.7. До 10 вересня 2015 року укласти угоди з лікувально-профілактичними закладами для здійснення медичного обслуговування учасників навчально-виховного процесу.

2.8. Забезпечити організацію харчування учнів та вихованців дошкільних навчальних закладів відповідно до нормативних документів.

2.9. Зобов’язати керівників навчальних закладів посилити контроль за станом об’єктивності оцінювання знань учнів та веденням класних журналів і особових справ учнів.

3. Контроль за виконанням рішення колегії покласти на заступника голови районної державної адміністрації Лесю Ленартович.

 

 

Голова Колегії Микола Фрей

 

Канал не знайдено

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 984 гостя та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua