Самбірська

районна державна адміністрація

САМБІРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РІШЕННЯ

КОЛЕГІЇ САМБІРСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

від “_28_” _липня_ 2016 року № _15_

Про підсумки весняного призову громадян району на строкову службу

Заслухавши інформацію заступника голови районної державної адміністрації Лесі Ленартович про підсумки весняного призову громадян району на строкову службу, з метою якісної підготовки до осіннього призову, покращення його якісного та кількісного складу, колегія районної державної адміністрації

В И Р І Ш И Л А :

1. Інформацію заступника голови районної державної адміністрації Лесі Ленартович про підсумки весняного призову громадян району на строкову службу взяти до відома.

2. Комунальному закладу Самбірська центральна районна лікарня (С. Скірин):

2.1. Звернути увагу на якісне і повне обстеження допризовної молоді під час проходження медоглядів, своєчасне їх направлення на дообстеження та лікування у разі виявлення порушень здоров’я.

2.2. Забезпечити повноцінне і якісне лікування допризовної молоді, яка поступає на лікування в підпорядковані заклади.

3. Міським, селищному, сільським головам району:

3.1. Уточнити дані персонально-первинного обліку військовозобов'язаних та провести звірку з будинковими книгами (даними реєстраційного обліку), іншими документами з питань реєстрації громадян, а також з фактичним перебуванням військовозобов'язаних за місцем проживання шляхом подвірного обходу зі складанням актів і подати списки військовозобов’язаних Самбірському об’єднаному міському військовому комісаріату за визначеною ним формою, з дотриманням правил їх заповнення.

3.2. Забезпечити належне виконання розпорядження голови районної державної адміністрації від 18 липня 2016 року № 301 «Про проведення заходів з підготовки до перевірки військового обліку на території Львівської області комісією Генерального штабу Збройних Сил України».

3.3. Налагодити роботу з оповіщення призовників та забезпечити їх прибуття на районну призовну комісію.

3.4. Спільно із Самбірським об’єднаним міським військовим комісаріатом (С. Бабич) та відділом освіти районної державної адміністрації (Т. Курило) провести просвітницько-роз’яснювальну роботи (в тому числі через засоби масової інформації) з підвищення рівня патріотичного виховання молоді та населення в цілому.

4. Самбірському відділу поліції ГУ НП України у Львівській області (В. Страшівський) під час проведення мобілізації звернути увагу на посилення співпраці з міськими, селищною, сільськими радами з питань доставки на районну призовну комісію осіб, які ухиляються від призову у Збройні Сили України.

5. Сектору з питань мобілізаційної роботи районної державної адміністрації (П. Рибак) в термін до 08 грудня 2015 року підготувати проект розпорядження голови районної державної адміністрації на виконання даного рішення.

6. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника голови районної державної адміністрації Лесю Ленартович.

 

 

 

 

Голова колегії Микола Фрей

 

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 48 гостей та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua