Самбірська

районна державна адміністрація

САМБІРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РІШЕННЯ

КОЛЕГІЇ САМБІРСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

від “_28_” _липня_ 2016 року № _12_

Про підсумки роботи територіально-господарського комплексу району за перше півріччя 2016 року

Заслухавши інформацію першого заступника голови районної державної адміністрації Романа Біндаса “Про підсумки роботи територіально-господарського комплексу району за перше півріччя 2016 року», колегія районної державної адміністрації зазначає, що економіка району у першому півріччі поточного року продемонструвала певне пожвавлення і поступове зростання. 

Обсяги реалізованої продукції зросли на 47,4 %. Збільшено виробництво основних видів промислової продукції: сонячної електроенергії, цегли, яловичини і телятини. Налагоджено виробництво концентрату квасного сусла.

Посівна площа під урожай 2016 року збільшилась на 5 тис. га.

Проведено ремонтні роботи дороги Звір – Лукавиця, дороги Мостиська – Самбір – Борислав в межах сіл Воля-Баранецька – Копань.

Завершено реконструкцію зовнішнього освітлення в с. Ралівка (освітлено 8 нових вулиць протяжністю 2,7 км).

З метою забезпечення населення товарами і послугами відкрито 5 магазинів, 1 кіоск, 2 підприємства ресторанного господарства.

Проте слід зазначити, що на фоні позитивних змін залишається низка проблемних показників та невирішених питань, які впливають на економіку району, зокрема:

- в аграрному секторі – зменшилось поголів’я корів на 12,6 %, виробництво м’яса - на 12,4 %;

- в інвестиційній сфері – низькими темпами йде реалізація інвестиційних проектів;

- в житлово-комунальному господарстві – підприємства спрацювали збитково;

- в соціальній сфері – низький рівень середньомісячної заробітної плати.

Враховуючи зазначене та з метою сприяння подальшому соціально-економічному розвитку району, усунення недоліків та прискорення вирішення проблем, які стримують ефективність виробництва, а також забезпечення виконання показників Програми соціально-економічного та культурного розвитку району на 2016 рік колегія районної державної адміністрації

В И Р І Ш И Л А :

1. Інформацію першого заступника голови районної державної адміністрації Романа Біндаса “Про підсумки роботи територіально-господарського комплексу району за перше півріччя 2016 року» взяти до відома.

2. Відділу економічного розвитку і торгівлі районної державної адміністрації (Т. Курман):

2.1. Проводити систематичний аналіз за виконанням основних економічних показників, вчасно виявляти недоліки в забезпеченні виконання показників та вживати конкретних заходів щодо їх ліквідації.

2.2. Забезпечувати постійний контроль за показниками рейтингового оцінювання району.

2.3. Проводити моніторинг реалізації інвестиційних проектів на території району.

2.4. Відслідковувати проведення розпорядниками бюджетних коштів допорогових закупівель товарів і послуг в системі «PROZORRO».

3. Управлінню агропромислового розвитку районної державної адміністрації (М. Аннич):

3.1. Максимально мобілізувати всі наявні ресурси для забезпечення організованого проведення жнив у 2016 році.

3.2. Здійснити заходи щодо стабілізації та нарощування чисельності поголів’я тварин у всіх категоріях господарств.

4. Управлінню соціального захисту населення районної державної адміністрації (О. Добрянська):

4.1. Організувати роботу з роботодавцями, власниками малого та середнього бізнесу щодо підвищення рівня офіційної заробітної плати.

4.2. Посилити контроль щодо виявлення найманих працівників, праця яких використовується роботодавцями без належного оформлення. Активізувати діяльність робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення.

5. Управлінню соціального захисту населення районної державної адміністрації разом з міськрайонним центром зайнятості (І. Тимців) здійснювати щомісячний моніторинг створення нових робочих місць з метою безумовного виконання завдань Програми зайнятості на період до 2017 року, відслідковувати процеси вивільнення працівників.

6. Самбірській об’єднаній державній податковій інспекції головного управління Державної фіскальної служби (І. Малецький):

6.1. Активізувати роботу з пошуку та залучення додаткових незадіяних резервів наповнення бюджетів, виведення підприємств з «тіньового» сектора економіки, посилити роботу з легалізації виплати заробітної плати у небюджетній сфері.

6.2. Вжити заходів щодо скорочення заборгованості з платежів до бюджетів усіх рівнів та скорочення заборгованості суб’єктів господарювання перед бюджетом Пенсійного фонду.

7. Фінансовому управлінню районної державної адміністрації (О. Парпієва) забезпечити виконання планових показників по доходах місцевих бюджетів, затверджених органами місцевого самоврядування району на 2016 рік. 

8. Рекомендувати виконкомам міських, селищної та сільських рад помісячно проводити ретельний аналіз надходжень до бюджету в розрізі податків та їх платників.

9. Керівникам бюджетних установ і організацій району, міським, селищному та сільським головам посилити контроль за дотриманням бюджетної дисципліни, раціональним та ефективним використанням коштів у бюджетних установах.

10. Відділу освіти районної державної адміністрації (Т. Курило):

10.1. Взяти під особистий контроль проведення робіт по підготовці шкіл до нового навчального року. 

10.2. Завершити реалізацію інвестиційних проектів в освітній сфері до 1 вересня 2016 року.

11. Відділу освіти районної державної адміністрації, відділу культури (В. Федірко), комунальному закладу Самбірська центральна районна лікарня (С. Скірін), Самбірській районній лікарні «Хоспіс» (Т. Струк), міським, селищному та сільським головам вжити дієвих заходів щодо освоєння коштів з реалізації інвестиційних проектів.

12. Новокалинівському ВУЖКГ (В. Ванівський), Ралівському УЖКГ/1 (Р. Качмар), Рудківському ВУЖКГ (Я. Колцьо) активізувати роз’яснювальну роботу серед населення щодо своєчасної сплати боргів за отримані житлово-комунальні послуги.

13. Відділу економічного розвитку і торгівлі районної державної адміністрації спільно зі структурними підрозділами районної державної адміністрації, територіальними органами міністерств та інших центральних органів виконавчої влади в районі забезпечити виконання завдань, визначених Програмою соціально-економічного і культурного розвитку Самбірського району на 2016 рік.

14. Відділу економічного розвитку і торгівлі районної державної адміністрації підготувати проект розпорядження голови районної державної адміністрації на виконання цього рішення.

15. Контроль за виконанням рішення колегії покласти на заступників голови районної державної адміністрації відповідно до розподілу функціональних обов’язків.

 

 

 

Голова колегії Микола Фрей

 

Канал не знайдено

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 777 гостей та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua